реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Микола Булатецький вийшов із фракції «Радикальна партія Олега Ляшка».

Про це на сьогоднішній сесії повідомив голова обласної ради Олександр Вельбівець.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 ХМ 04.02.2017 21:21
от него кто-то другого ждал???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Статист 04.02.2017 18:53
Цитую YouMustMurder:
По количеству пройденных партий Булатецкий знатный конкурент Майбороде

Згідно статистики ці два учасники партійно-політичних змагань є рекордсменами щодо зміни партійної належності, починаючи від КПРС. Їхній рекорд ще довго залишатиметься не побитим. До того ж ще є можливості його поліпшити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Мудрагель 04.02.2017 16:38
Мій сусіда апкаш говорить:"Коли мова заходить про Міколку, одразу пригадую слова Шекспіра "Халтурщик и разбойник из навозной кучи!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 пух 04.02.2017 16:04
Цитую Черкащанин:
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!

типовий лідер майдану. там всі такі продажні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Переселенець 04.02.2017 14:56
Цитую Черкащанин:
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!

А старт його політичної кар'єри почався після того, як став кумом Володимира Олійника. І сьогодні Олійника немає у місті, але він підкеровує містом і областю через своїх кумів, які в керівних органах міста та області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Самсон 04.02.2017 11:57
Цитую Ох:
ОлійникЦитую Патріот:
Тушка ????
21.02.2012
Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький учора на прес-конференції розповів, які він розрізняє політиків.
– Я дивлюсь на телебаченні на їхні морди і бачу, наприклад, що цей – кончений. Це такі, як Інна Богословська, Ганна Герман, депутат Колісниченко, – перелічував Микола Булатецький.
–Олійник, – підказали Миколі Івановичу.
–Олійник, до речі, не кончений, тільки на половину. Він потрапив в полон,

– Я свого часу був довіреною особою Ющенка, – говорив далі Булатецький.
–І не просто був, а готовий був собі вени різати. Я пам’ятаю такі речі. Це людина, яку я глибоко шанував, – завершив свій емоційний виступ депутат.

Це точно, Олійник потрапив полон.
В полон патологічної слабкості до грошей.

Місто Черкаси ковальня продажних ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 YouMustMurder 03.02.2017 19:46
По количеству пройденных партий Булатецкий знатный конкурент Майбороде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Регіональна Тальнівщина 03.02.2017 18:11
Прохання до редакторів ПРочерку - вставте хтось в статтю ту відому пікчу з ведмедем в кущах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Черкащанин 03.02.2017 15:43
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Ох 03.02.2017 15:19
ОлійникЦитую Патріот:
Тушка ????
21.02.2012

Це точно, Олійник потрапив полон.
В полон патологічної слабкості до грошей.