реклама

реклама

Член Чигиринської народної ради Михайло Шмиголь на сьогоднішній сесії Черкаської облради публічно звинуватив голову Черкаської ОДА у екологічній катастрофі, яка, за його словами виникла на Черкащині.

Позавчора екологічна інспекція області зафіксувалау селах Єлизаветівка, Лозівок та Будище, скиди від птахофабрик, які йдуть у річку Вільшанка. Жодної очисної споруди там нема. Тепер подумайте, що п’ють наші діти, наші внуки. Суть мого звернення: негайно введіть в області надзвичайний стан!, - наголосив Михайло Шмиголь.

А також він попросив виділити 1 млрд 200 млн грн. «на ліквідацію екологічної катастрофи».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #18 СОЛДАТ 07.02.2017 15:37
Цитую Гонда:
Послухай "солдат" він же "поламар" він же троль .У вас тролей інтернетівських одна задача, відгородити від відповідальност і тих хто перевернув життя нашого народу заради своїх бізнес інтересів .Перевесті стрілки на комуняк або на москаляк .Але істина в тому що не вони прийшли до влади на крові народу .Не довго вам залишилося маніпулювати свідомістю людей, шоколадний зайчик. ;-)

А тепер ти мене послухай ГОНДО.Прийде час і такі як ми зробимо з Порошенком і його "владою" те саме що зробили з Януковичем.Ти тут сильно на народ не звертай- він(народ)уже давно розібрався хто є ХУ.А істина в тому, що ти, і такі як ти "переживаючі за народ" прекрасно розуміють, що з цим народом ім не по дорозі.Так що скільки кому ще залишилось ми побачимо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Що це було, ватан? 07.02.2017 13:18
Цитую Гонда:
Послухай "солдат" він же "поламар" він же троль .У вас тролей інтернетівських одна задача, відгородити від відповідальност і тих хто перевернув життя нашого народу заради своїх бізнес інтересів .Перевесті стрілки на комуняк або на москаляк .Але істина в тому що не вони прийшли до влади на крові народу .Не довго вам залишилося маніпулювати свідомістю людей, шоколадний зайчик. ;-)

Що, Г....ан, знову лоханувся - теми переплутав? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Гонда 07.02.2017 13:14
Послухай "солдат" він же "поламар" він же троль .У вас тролей інтернетівських одна задача, відгородити від відповідальност і тих хто перевернув життя нашого народу заради своїх бізнес інтересів .Перевесті стрілки на комуняк або на москаляк .Але істина в тому що не вони прийшли до влади на крові народу .Не довго вам залишилося маніпулювати свідомістю людей, шоколадний зайчик. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Еколог 07.02.2017 08:26
Цитую Вальцман:
Цитую Мойша:
Цитую Чигиринуць:
Вірно цей чоловік говорить. Курячі олігархи живуть за кордоном, а Україну вирішили втопити в курячому посліді. Невже Канівський район не приклад? Хто тут кепкує - поїдьте та понюхайте. Але на Чигиринщині зуби обламають. Дійде до війни, там гени сильні - Богдан Хмельницький, Максим Залізняк, Брати Чучупаки, Коцури... Шари не буде, отримаєте таке, що Врадіївка відпочиватиме.

Триндеть не мішки таскать.Облажаетесь .Краще захищайте нашу землю від москалів, це безпечніше) 8)

Триндеть не мішки таскать.Облажаетесь .Краще захищайте нашу землю від москалів, це безпечніше) 8)

Вальцман, Мойша! Ти мабуть замітив, що виступали люди літні, пенсіонери. А ось тебе б не завадило відправити в АТО, щоб не сидів за клавою і не відробляв гроші курячих олігарзів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Вальцман 06.02.2017 16:55
Цитую Мойша:
Цитую Чигиринуць:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Мойша 05.02.2017 21:14
Цитую Чигиринуць:
Вірно цей чоловік говорить. Курячі олігархи живуть за кордоном, а Україну вирішили втопити в курячому посліді. Невже Канівський район не приклад? Хто тут кепкує - поїдьте та понюхайте. Але на Чигиринщині зуби обламають. Дійде до війни, там гени сильні - Богдан Хмельницький, Максим Залізняк, Брати Чучупаки, Коцури... Шари не буде, отримаєте таке, що Врадіївка відпочиватиме.

Триндеть не мішки таскать.Облажаетесь .Краще захищайте нашу землю від москалів, це безпечніше) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Семен 05.02.2017 17:32
Простий дядько з села приїхав розповідати великорозумним депутатам про екологічне лихо. А ті думають: "Тринди собі, а у нас на Банакву вистачає". Воно то так, але дихаєте ви чим? Підніміть зади, підіть в обласну алергологію, там левова частка пацієнтів з Канівщини. Ви ж тою самою гидотою дихаєте, це гірше Азота, перевірено. Перетворять область на суцільний курник, потравлять вас і ніщадків ваших, проклянуть вас, депутати, власні діти та онуки за нікчемність та байдужість, в домовинах перевертатися будете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Чигиринець 05.02.2017 09:52
Цитую федор принципиальный:
А в каком районе ткаченко кабанов разводит/////////////?

В Чигиринском=с.Медведивка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 федор принципиальный 04.02.2017 21:36
А в каком районе ткаченко кабанов разводит/////////////?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Чигиринець 04.02.2017 19:29
Цитую Ху іс народна радаЧигрина:
"Ткачєнка, ввєді вайска у Лозівок!" :-)
З якого дуба впав цей Шмиголь? Сходіть, краще, дядьку, в екоінспекцію, яка ні *** не робить і затребуйте добрячого штрафу для куркобаронів - робіть те, що треба робить в цій ситуації по Закону, а не калатайте язиком про "всєяобласний" надзвичайний стан і півтора мільярди.
Чесно, маєте вигляд дурника, який назвав єдину цифру, яку знає - за такі гроші кожну очеретину коло Вільшани можна розмалювать петриківським розписом, а кожній рибині зробить пірсінг у хвоста - з прикрасою з брюліком.

А что же ты не сходешь или тебе по хер от чего сдохнешь и как быстро?