реклама
Sucurity Police

реклама

Патрульна поліція Черкас надала допомогу хворій літній жінці, яка потребувала доправлення в лікарню, інформує прес-служба відомства.

16508637_1267421886669218_5199210069155916136_n

4 лютого о 20:49 годині патрульні отримали виклик про те, що 72-річна жінка потребує допомоги.

Мешканці будинку по вулиці Пацаєва почули крики пенсіонерки і одразу зателефонували за номером 102.

По прибуттю інспектори патрульної поліції разом із заявниками увійшли до квартири, двері до якої були відчинені.

В одній із кімнат виявили бабусю у безпорадному стані. Вона лежала на підлозі та потребувала негайної госпіталізації.

Охоронці порядку викликали бригаду медиків та допомогли їм доправити хвору до карети швидкої. Зараз жінка знаходиться в 3-й міській лікарні.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 :::::::::::::::::::::: 06.02.2017 11:58
У цій ситуації поліцейські спрацювали так, як і мали спрацювати. За умови нормальної читацької аудиторії тут навіть коментувати не було б чого. Але ми бачимо вже купу коментів ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Що за привід? 06.02.2017 11:45
Цитую Спартак:
От бачите - така пустякова новина, а яка полеміка виникла! От і поспілкувались!

Судячи з того, наскільки пустякова репліка викликала цю полеміку - здравомислячі читачі "Прочерку" вже "пройшли точку кипіння", бо набридло, що "майданчик коректних дискусій" регулярно зас**ний :-x
Насправді ж, дурнувата репліка "Динамо" - просто дрібничка на фоні коментів сепарів або відвертих матюгальників, які тут люблять виставлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 . 06.02.2017 11:17
Цитую Спартак:
От бачите - така пустякова новина, а яка полеміка виникла! От і поспілкувались!

От для того й другую навіть дебільні коменти - подумаєш, відпаде з читачів якихось пару десятків занадто "ніжновухих" - зате шизоіди створять видимість серйозного двіжа на сайті :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Дивні слова! 06.02.2017 11:10
Цитую Я черкащанин:
Коли починають наїжджати на ЗМІ, я завжди згадую епіграф до "Ревізора" Гоголя: "На зеркало неча пенять, коли рожа крива".

Такі "ЗМІ" схожі на тин, на якому три нехорошо букви написані, а їх не зафарбовують, бо то ж чиєсь "міровоззрєніє")))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Спартак 06.02.2017 10:43
От бачите - така пустякова новина, а яка полеміка виникла! От і поспілкувались!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Словарь Даля 06.02.2017 10:26
Цитую Я черкащанин:
Коли починають наїжджати на ЗМІ, я завжди згадую епіграф до "Ревізора" Гоголя: "На зеркало неча пенять, коли рожа крива".

Цитую Я черкащанин:
Коли починають наїжджати на ЗМІ, я завжди згадую епіграф до "Ревізора" Гоголя: "На зеркало неча пенять, коли рожа крива".

Абсолютно не к месту поговорка. Зеркало кривую рожу отдельно взятого долбо**ба показывает лишь самому долбо**бу, а не заставляет других "любоваться" на его харю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Я черкащанин 06.02.2017 10:01
Коли починають наїжджати на ЗМІ, я завжди згадую епіграф до "Ревізора" Гоголя: "На зеркало неча пенять, коли рожа крива".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Я теж черкащанин 06.02.2017 09:32
Цитую Я черкащанин:
Цитую Динамо:
Герої!!!


Воно, звісна річ, повидєлуватися завжди приємно. Але хто б допоміг тій бабусі, якби не поліцейські?

А такому як "Динамо" - аби ляпнуть. А от у "Прочерку" адміни - справді "герої" - накручувать відвідуваність такими маразматичними коментарями. Перетворили форум на смітник - заходить гидко :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Я черкащанин 06.02.2017 09:23
Цитую Динамо:
Герої!!!


Воно, звісна річ, повидєлуватися завжди приємно. Але хто б допоміг тій бабусі, якби не поліцейські?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Динамо 06.02.2017 08:46
Герої!!!