реклама

реклама

Місто Черкаси визнано Кабінетом міністрів одним з найкомфортніших міст України. Заслуга у цьому представників комунальних підприємств і податкової інспекції, - вважає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Хотів би подякувати комунальним підприємствам та податковій інспекції, яка допомагає нам збирати податки, які ми минулого року навіть не змогли витратити, - сказав міський голова на вранішній нараді.

реклама

Коментарі  

 
+2 #26 Бендер Родрігес 06.02.2017 23:01
А я казав, що Бондя буде ще гірше Одарича. Бо Одарич хоч і злодюга, але відносно культурний і інтелігентний тип. Звичайно крав, але і для міста щось робив, хоч і мало.
А Бондя типовий пацанчик з району, якому фартануло залізти на самий верх. От він і перетворює Черкаси на звичний для таких пацанчиків запльований сємками і розмальований графіті під'їзд багатоквартирно ї панельки.
Ну а зламані на льодовій ковзанці руки і ноги - це справедлива кармічна відплата тим 90% черкащан, які проігнорували мерські вибори. Отримали свого Трампа? Насолоджуйтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 украінець 06.02.2017 21:48
А цікаво-- Бондаренко хоч інколи читає коментарі про себе! Бо аби читав, то хоч якісь висновки робив би! А так мабуть плювати йому на місцян!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Сидоров 06.02.2017 21:18
Цитую Дэн:
От такого комфорта, травматологии города рекорд установили по приему черкащан.


Ну, до рекорду далеко. 240 потерпілих за добу в якомусь то році. Це був жах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Каврай 06.02.2017 19:47
Нинішні владці наскільки виявились беспорадними,що навіть Одарич був кращим господарем!
Гречку важко зіпсувати навіть поганій господині. У команди Бондаренка це вдалося.
"Майстри!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 Марина 06.02.2017 18:28
Цитую Светлана:
Кто-нибудь в горисполкоме, вызовите уже этому ******* психиатрическую бригаду! Неужели в его окружении нет одного! адекватного человека, способного сказать правду?

Психиатрическую бригаду необходимо вызывать на самый верх.Мне понравилось,как даниленко объявил выговор насирову,а гпу уже столько наковыряла на гонтареву,что после снятие с неё политического иммунитета,она, как заявляют в гпу, загремит под фанфары.Запасаемся поп кормом,толи ещё будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #21 Дэн 06.02.2017 14:31
От такого комфорта, травматологии города рекорд установили по приему черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 Микола 06.02.2017 14:15
Цитую Василь Іванович:
То не Толіна ще заслуга.... То ще попередники за нього все зробили. Його комфорт видно на 4-х кварталах по бульвару Шевченка

Правда Одарич краще керував.... Це вже факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #19 Реаліст Комаров 06.02.2017 13:52
Цитую ОЛЕКСАНДРА:
Податки збираються не вашими службами , а ми їж самі платимо! А ваші комунальні служби не працюють-тротуари суцільна крига, транспорт працює, але двері відпадають на ходу, сміття вивозиться по стану сприятливих погодних умов.Жах,ще такого в Черкасах не було.Приберіть місто від снігу та криги!!!Наведіт ь лад, а вже тоді будемо вручати нагороди під камери кореспондентів! !!

Цілу зиму- двори є катками, частина дороги в центрі зруйнована, зате СУБам дозволили підвищити плату за послуги. Гарний комфорт......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #18 Сидоров 06.02.2017 13:25
Хвали мене , моя губонько. Цей мер , мабуть живе у другому вимірі.Він що, не бачить як при його мерстві місто змінилося в гіршу сторону? І фізично і морально. Дороги сьогодні такі, що десь у Європах такого мера гнали би поганою мітлою. А цей сидить і радіє. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 Макарий 06.02.2017 12:55
Друзья мои и это ещё не предел,хотя куда уже хуже. Если мы с вами не проявим своей гражданской позиции,а более правильно-не вышвырнем эту гнусную проворовавшеюся власть,начиная с самого верха,такой держави як Украина не будет и это уже не смешно.