реклама

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що тимчасове обмеження руху великогабаритного та великовагового транспорту, яке було введене вранці 6 лютого у зв’язку з різким погіршенням погодних умов на автодорогах загального користування, а саме: М-05 Київ – Одеса (км 143 + 028 – км 274 + 360); Н-01Київ – Знам’янка (км 123 + 850 – км 241 + 622); Н- 08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через м. Кременчук) (км 81+300 – км 169+117), станом на 10.30 год. 7 лютого знято.

Тимчасове обмеження руху великогабаритного та великовагового транспорту було введено з 10.30 ранку 6 лютого у зв’язку з різким погіршенням погодних умов та упередженням виникнення ускладнень дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної та спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні!

Прес-служба САД у Черкаській області

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...