реклама

реклама

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету розпочалося з приємної події: депутата обласної ради Миколу Булатецького відзначили міською нагородою "За сумлінну працю". Її вручив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

1486480376-331

Цю міську відзнаку запровадили у минулому році, про що свідчить відповідне рішення депутатів. Нею удостоюють тих претендентів, у кого щонайменше 10 років стажу.

Сам же Микола Булатецький наголосив, що має життєвий принцип: працювати так, аби завжди заслуговувати на подяки від людей, хоча й не заради того, щоб їх отримувати. Водночас, він пропагував спорт і здоровий спосіб життя. Мовляв, це завжди дозволяє бути йому активним.

Про це пише сайт міськради

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Шура 12.02.2017 12:45
Да, Микола,окончате льно ты упал в наших глазах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Екстрасенс 11.02.2017 19:39
Опять якась дурка :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Готель ЮВТ 08.02.2017 10:43
Команда Юлії Тимошенко хоче побити Ростислава Шапошникова і Віктора Смаль за сюжет про її готелі в США.
Повне відео інформацією про цей готель Тимошенко: https://youtu.be/bTUoWwCXfMk
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Мудрагель 07.02.2017 21:58
Тю! Прости мене Господи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Сергій 07.02.2017 20:08
З якого боку Булатецький до міськради? Нагороджують всіх підряд, завтра Булатецький повинен зробити ответку, Толі грамоту вручити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Інь і Янь 07.02.2017 19:42
Про "здоровий спосіб життя" повільніше будь-ласка, я записую...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 черкащанка 07.02.2017 19:30
Это просто :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Іван3 07.02.2017 19:17
Мер мабуть тільки від свиней. Не встиг одітися в сорочку. А Булатецький зажав могорич, намекнув, що не вживає оковитої. Давай в Черкасах пгт Лисянка! До нього був Чернігівський селюк і гопник, який старався місто зрівняти з селом, ліквідував два райони, до речі в Полтаві 3 (три) райони в місті. А пан мер, в одежі до свиней піде до театру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 украінець 07.02.2017 19:10
Нехай цей СПОРТСМЕН розкаже що він зробив для благоустрою мікрорайону в якому живе!!! Сміття не вивозиться тижнями, доріг взагалі немає!!! А він пролітає на машині нічого не помічаючи! Мабуть на тренування поспішає! Орденоносець ти наш!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Молодець ! 07.02.2017 18:59
Вміє він гладити тих хто може покусати.
Кухарчук, Булатецький...