реклама

реклама

Черкащанку оштрафували на 17 грн за те, що вона 5 січня 2017 року звернулася для реєстрації своєї дитини, що була народжена 17 листопада 2016 року. А мала зробити це у місячний термін після появи дитини на світ, що передбачено ст. 144 Сімейного кодексу України.

Таке рішення ухвалили за результатами роботи адміністративної комісії виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це повідомив начальник управління інспектування Олександр Давиденко у Facebook, пише Zmi.ck.ua.

1486561996-102

Така інформація викликала чималий резонанс серед черкащан. Зокрема, журналіст Юрій Дубрава поцікавився у чиновника, чи є у Черкасах нагальніші проблеми.

"Невже у місті немає інших проблем, що вже почали матерів штрафувати за недонесення дитини до РАГСу?"

Бурхливо відреагував і депутат Черкаської обласної ради Олег Кашко.

"Жінка тільки що народила дитину, а перед цим дев'ять місяців її виношувала. Вона втомлена, оскільки дитина наразі потребує постійної уваги. А чиновники займаються імітацією роботи, замість реальних справ. Займіться тротуарами, лікарні переповнені людьми, що отримали травми від падіння на слизьких тротуарах", - зазначив Кашко.

Водночас, Олександр Давиденко відповів, щo "всі без виключення мають дотримуватися законодавства".

Як відомо, свого часу на Олександра Давиденка митрополит Черкаський і Канівський Софроній наклав анафему.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 YouMustMurder 11.02.2017 02:59
Теперь спрашивается : и кому получается принадлежит ребенок ? Матери или государству ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 результат анафеми 10.02.2017 19:15
Всі без виключення мають дотримуватися законодавства (сказонув Давиденко),тоді як сам діє за правилом :"Начальству ,собі -все,іншим-закон".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 вовченя 10.02.2017 15:50
Шановні дописувачі. По-перше: не Давиденко склав протокол про адміністративне порушення на молоду мамочку, а органи реєстрації які виявили порушення і надіслали протокол на розгляд адміністративно ї комісії міськвиконкому. Адміністративна комісія це представники різних департаментів міськвиконкому , а не один Давиденко.
По-друге: за даною статтею в кодексі передбачено лише стягнення у вигляді штрафу, попередження відсутнє.
По-третє: зараз можна дітей реєструвати одразу в пологовому будинку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Сидоров 10.02.2017 14:02
усе прально. Якщо всі почнуть посилатися на свої проблеми, замість виконати свої обов"язки, порядку не буде. Причин можна завжди найти купу. А от справу , яку зобов"язаний виконати , потрібно робити своєчасно.Місяць, цілком достатньо. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Док 10.02.2017 14:01
Эти цепныё псы,пардон,шака лята,очень нужны этой власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 прохожий 10.02.2017 13:49
Цитую Светлана:
Давиденко страшно бороться с МАФами, торгашами, сараями Чернявского возле Драмтеатра. А побороться с матерью трехмесячного малыша, - здесь он ГЕРОЙ!Сразу пост настрочил в Facebook. Рукоплещу стоя.

Ні він справжній ХЕРОЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Светлана 10.02.2017 11:18
Давиденко страшно бороться с МАФами, торгашами, сараями Чернявского возле Драмтеатра. А побороться с матерью трехмесячного малыша, - здесь он ГЕРОЙ!Сразу пост настрочил в Facebook. Рукоплещу стоя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 депутат прав 10.02.2017 10:29
Наплодили кучу інспекцій, наділили їх необмеженими правами (щоб можна було бабло косити), результат для міста - нуль, відповідальност і -ніякої. Набрали до штату тих, хто не вміє самостійно працювати (часто неадекватних),я кі приходять з перевіркою і з порога починають кричати: "Я могу такое устроить, что буду вам сниться в кошмарных снах".
А в цей час квіткові павільйони скоро будуть ставити на проїзній частині бульвару Шевченка (скажуть-тимчасово).
Якби Давиденко був просто мужиком ( джентльменом йому вже не стати), він би поздоровив цю маму , подарував би їй букет квітів і зайнявся б павільйонами і генделем " Боттічелліі".
Не дивно, що при такій інспекції все місто захаращене (особливо ті місця, де планується елітне будівництво).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Піонер 10.02.2017 09:23
От знайшли "порушення"... Дійсно, краще б штрафували чиновників за бездіяльність в сфері очищення доріг та тротуарів!!! Імітація діяльності!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Саша 10.02.2017 09:05
А хіба скоти розуміють що жінка після пологів ще з не силена, і груди в теплі повинні бути і дитини немає з ким лишити, а предурки з купленими дипломами сидять в теплі і придумують всяку ахінею, таких дибілів треба розстріляти