реклама

реклама

Міський опозиціонер Мамалига готовий очолити обласну "Нашу Україну"

Міський опозиціонер Мамалига готовий очолити обласну "Нашу Україну"

Кандидатура депутата міської ради Володимира Мамалиги розглядається як імовірна на посаду керівника обласної організації  партії «Наша Україна».

 Інформація про це обговорюється серед черкаських політиків. У розмові з журналістом «Прочерку» пан Мамалига підтвердив: переговори дійсно відбуваються. Однак офіційних пропозицій поки що не надходило.

- Відбуваються приглядини. Я тривалий час був безпартійним, але ніколи не припиняв переговорів з силами національно-патріотичного сектору, - зауважує депутат. – Якщо рішення буде позитивним, то вступатиму в партію.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Оксана Колісник 17.11.2011 13:01
Років із 10 тому до редакції "Міста" зайшов мизатенький червонощокий молодик і звернувся до заступника редактора, який, на той час, шукав себе в політичній роботі, зі питанням, яке змусило відірватися від роботи і всіх колег, що були в тому ж кабінеті: "Вам не потрібен спеціаліст з партійного будівництва?". Усі, хто це почув, одразу пожвавішали: "А яку партію Ви можете побудувати?" Молодик анітрохи не затнувшись, відповів: "Та будь-яку!" "І фашистську також?", - все допитувалися журналісти і почули у відповідь "Якщо буде таке замовлення і ресурси - чому б ні". Цей "фахівець з партійного будівництва" з того часу побував-будував, здається, в кількох партійних структурах, а заодно збудував свій власний депутатський досвід і надбудував кілограмами і так не худеньку статуру. Апетитна таки діяльність - "партійне будівництво"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 пофік 17.11.2011 12:49
Цікавість до пана Мамалиги серед політиків та і населення вже давно втрачена, рейтинг його майже на нулі, от і шукає чоловік щоб його таке очолить. Отримав деп. мандат, а округ забув закріпити за собою. Роботою на округах треба займатися пане Мамалиго, а не піару шарового шукать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Критик-а 17.11.2011 12:42
То куда же, вы, господин Мамалыга рветесь? Ющенко ж так поддерживает Януковича во всем, а вы же такой оппозиционер сильный??? как же так? где мораль?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Ветеран Майдану 17.11.2011 11:51
Цитую наблюдатенльный :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Навіть додати до цього нічого. Повністю погоджуюся з "коментарем" пана Наблюдательного ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Володимир 17.11.2011 11:23
Дуже показово! Особливо якщо згадати як Антенна "мочила" все що хоч трішки мало помаранчевого кольору. І Михайла Калініченка ще в заступники і тоді вже ПОВНИЙ капець! Архів Антенни всім вам на допомогу за 2004-2005 роки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Оксана Колісник 17.11.2011 00:00
Дивне у нас партійне будівництво... А що, в НУ зараз немає партійців, здатних видобути серед себе собі очільника. Обов'язково когось збоку "на булаву" закликати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Аналітик 16.11.2011 22:50
"...Аж потіють,та товпляться,
Щоб то ближче стати
Коло самих: може, вдарять
Або дулю дати
Благоволять;хоч маленьку,
Хоч півдулі, аби тільки
Під самую пику.
І всі у ряд поставали,
Ніби без'язикі -
Анітелень..."
Т.Г. Шевченко поема "Сон" - про В. Мамалигу і йому подібних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Лёня 16.11.2011 22:15
Вони одне одного вартi!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 О!!! 16.11.2011 22:02
Как раз в мусорку истории!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Гапон 16.11.2011 22:01
Я вибачаюсь, а соціял-демократичну рабітничу партію, що очолював Симон Петлюра, Ви б не взялися реанімувати?
На пиво після приходу до влади дамо, але вибачте тільки після приходу до влади.