реклама

реклама

Фото і відео з місця ДТП, в якій учора взяв участь депутат облради Олександр Рибченко з’явились в мережі.

Нагадаємо, вчора близько дев'ятої години вечора, біля ресторану "Чайка" водій автомобіля «Мерседес» збив людину. Як з'ясувалось, водієм був депутат Олександр Рибченко.

Фото на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував журналіст Валерій Воротник.

Відео поширене інформаційно-аналітичним агенством «Кропива».

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 иван 13.02.2017 11:40
А как дело с управлением в нетрезвом депутата Мушиека тоже вроде афганца главы даже фракции БЮТ в облсовете он вроде с Воротником вместе возобновил проэкт Антены а тут тебе пьяный инциндент в кабаке с теми же фигурантами Воротник Остапенко Рыбченко рекэт в афганском движении рейдерский захват власти в союзе афганцев .
И мы черкащане выбираем их БЮТы Афганские партии вершить наши судьбы пилить наши налоги делить наши земли и откатывать откатывать когда старики пенсионеры мрут от невозможности купить лекарства и оплатить коммуналку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 вовченя 13.02.2017 09:36
Як довго цей липовий афганець буде відчувати себе безнаказано царьком!!!????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Ruslan 13.02.2017 04:43
Цитую Черкащанин:
А це не того депутата Рибченка зовсім нещодавно суд звільнив від адміністративно ї відповідальност і за керуванням автомобілем в стані алкогольного сп'яніння внаслідок минування строків давності?

Цікаво який судя кота за яйця протягнув
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 язон 12.02.2017 22:35
Ради справедливости. Как рассказывают свидетели инцидента, инициатором стычки был пострадавший инвалид Афгана Остапенко, давний оппонент Рыбальченко, которого привезли к ресторану, где находился Рыбальченко, наши папарацци Воротник и компания, именно для того, чтобы устроить скандал. Но словесное оскорбление - не повод метелить кулаками и ногами безногого инвалида, а потом давить его машиной!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Небайдужий 12.02.2017 16:12
Позорище...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Коваль 12.02.2017 14:56
Послухайте народ,хтось перепитує,чи він пЄяний,коли Рибченко й слова не може вимовити від многая літрів випитиго?
У нас народ сердобольний,вс іх простить.А Закон? Не для Рибченків писаний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Сидоров 12.02.2017 14:16
.Пьяным за руль.Как таких земля носит. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Черкащанин 12.02.2017 13:45
А це не того депутата Рибченка зовсім нещодавно суд звільнив від адміністративно ї відповідальност і за керуванням автомобілем в стані алкогольного сп'яніння внаслідок минування строків давності?