реклама
Sucurity Police

реклама

Слідчим відділом черкаського відділу поліції відкрито три кримінальні провадження відносно події, що сталася суботнього вечора біля ресторану «Чайка».

bbd12b77edb321077e1704d462bd4e6c

– Кримінальні провадження відкриті за статтями 296-ї, 286 і 185-ї за фактом дорожньо-транспортної пригоди щодо наїзда на громадянина, за фактом хуліганських подій і за фактом крадіжки майна за заявою Рибченка. Проводиться ряд слідчих дій, встановлюється повна і об’єктивна картина скоєного правопорушення, – повідомив заступник начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області, начальник слідчого підрозділу, полковник Валентин Кожухівський.

Нагадаємо, того вечора п’яний депутат обласної ради Олександр Рибченко збив афганця, АТОвця Олега Остапенка. Сам Остапенко згодом публічно заявив, що Рибченко ще й добивав його після того, як збив автомобілем.

Як відомо, торік Рибченко вже притягувався за водіння в нетверезову виді. Але вийшов сухим з води... Рибченко має також міліцейське минуле, однак Кожухівський гарантував об’єктивність розслідування.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Сергійович 16.02.2017 14:23
Цей персонаж минулого року був затриманий поліцією за п"яну їзду на автомобілі і зумів відмазатися від покарання, і от тобі новий сюжет за участі Рибченка і знову він п"яний за кермом та ще й збив людину. Хоча це і не моя справа та я б радив головному партійному керівництву замислитися про подібних членів до поки вони остаточно не зіпсували добре ім"я воїнів інтернаціоналіс тів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #15 ОЛЯЛЯ 15.02.2017 23:26
років 10 тому саме рибченко допоміг мені коли мою маму збила машина,на той час він був радником президента,поки він не втрутився ДАІ зовсім не займалося цією справою,я дуже йому вдячна,знаю цю людину з гарної сторони,не захищаю його в данному випадку,але шановні давайте дочекаємося результатів слідства...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Олекса 15.02.2017 09:56
Цитую ввв:
поживем - побачимо.

С такой позицией,как у тебя,можешь и не дожить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Свій 15.02.2017 09:24
Цитую служба безпеки:
Ситуація з Рибченком - спланована акція Михайлом Мушіяком. Розроблена за схемами ФСБ. Рибченко потрпапив у капкан.

Так-так і минулого року коли поліція спіймала його в стані алкрогольного спяніння за кермом, також чітко спланована провокація ФСБшників і вони ж потім і відмазали його від відповідальност і таке собі рандеву ФСБ та Рибченка))))!!! ! :lol: :lol: :lol: :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Александр 15.02.2017 01:28
Рыбченко прав, была там кража. Белочка все украла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Ох 14.02.2017 13:32
Всі хто схильний до неадекватної поведінки після вживання алкоголю, треба мати на увазі те, що повний місяць поглиблює схильність до агресії.
В ту ніч був повний Місяць, з початку тижня попереджали про те, що саме це повнолуння мало сильно впливати на тих хто до нього чутливий.

Так що сидіть вдома, або ні каплі в рот....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Антонио 14.02.2017 13:00
Цитую служба безпеки:
Ситуація з Рибченком - спланована акція Михайлом Мушіяком. Розроблена за схемами ФСБ. Рибченко потрпапив у капкан.

Да,а за рулем сидела "белочка", и она же давила на газ, тоже обученная, спецагент ))))
P.S бухая в хлам ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 служба безпеки 14.02.2017 10:46
Ситуація з Рибченком - спланована акція Михайлом Мушіяком. Розроблена за схемами ФСБ. Рибченко потрпапив у капкан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 вовченя 14.02.2017 10:17
А про крадіжку совісті він не заявив? Три партсігари, три куртки замшеві, три кінокамери - все що нажито непосильним трудом ЛЖЕ-АФГАНЦЯ!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 депутат 14.02.2017 08:35
Для злочинної влади, включаючи всі її гілки, такі облюдки як рибченко є просто знахідкою, бо дають чергову можливість показать простому народу, що він, в цій країні ніхто, і має змиритись з тим, що відносно нього вчиняють, бо все одно нічого не доб*ється. Одним можна безнаказано бить, вбивать, давить, отримувать хабарі, нехтувать думкою громади, інші можуть безпідставно порушувать, чи не порушувать кримінальні справи, порушені закривать, перекваліфікову вати злочин, не винних засуджувать, а винних відпускать. Кожен з нас в будь-який час можить стати черговою жертвою, тому досить сидіть і чекать чим це закінчиться.