реклама

реклама

Депутат Черкаської облради Олександр Рибченко, навколо якого нещодавно розгорнувся скандал, розповів деталі інциденту.

Як повідомляв «Прочерк» раніше, Рибченко, за словами свідків, збив своїм Мерседесом Олега Остапенка, який є інвалідом.

У поліції підтвердили нетверезий стан порушника.

- Свідки вирішили вчинити розправу над цим водієм і пошкодили його авто. Результат тесту на драгері показав 1,14% проміле алкоголю в крові, що у 6 разів перевищує допустиму норму, - розповіла речник Патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

У коментарі  ТСН головний фігурант інциденту Рибченко запевняє, увечері в суботу з дружиною і друзями відпочивав у ресторані. Коли вийшов на вулицю, то його ледь не вбили.

- Чоловік за 30 було. Ніби фільм жахів: той за чуба, той за рота, той за руля тягне… Це не можна передати, - каже Рибченко. – Потім хтось наносить травму в пах. Це нелюдський біль, я закричав.

Полковник Остапенко, який постраждав від удару Мерседеса говорить, що в лікарню він потрапив із черпно-мозговою травмою.

- Мене бив особисто Олександр Рибченко. Бив і кричав: «Я тебе вб’ю».

У депутата ж інша версія. Він каже, що лише штовхнув Остапенка, бо той облаяв його дружину. Далі на нього напали невідомі, викрали із салону 15 тисяч доларів та ще двічі вистрілили в авто. Чи був за кермом Рибченко того вечора, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, він пояснити не зміг.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 блазень 14.02.2017 20:49
Мішок бабла, який зник-це типова схема адвокатів :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 че 14.02.2017 20:38
Ще один кандидат на звання почесного громадянина Черкас 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Козьма Прутков 14.02.2017 20:24
Легкая придурковатость делает человека практически неуязвимым
http://atkritka.com/upload/iblock/551/atkritka_1343045151_679.jpg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 стабилизец 14.02.2017 18:12
Цитую Коваль:
Цікаво,хто його обирав у депутати? Ми1
Які у кого претензії?
Всім відомо,що Рибченко хам і хапуга,але кіло гречки гріє душу і ми готові всім і все простити,а потім шпентити "ворога"

Ну не сам бы пошел, так внучатого племянника в вышиванке продвинул. :lol: Пока власть сращена с капиталом, выбора нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Коваль 14.02.2017 15:34
Цікаво,хто його обирав у депутати? Ми1
Які у кого претензії?
Всім відомо,що Рибченко хам і хапуга,але кіло гречки гріє душу і ми готові всім і все простити,а потім шпентити "ворога"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 [email protected] 14.02.2017 15:21
якого дідька ця мерзота не в сізо? Чи замах на вбивство це не важка стаття? як почувається суддя що минулого разу затягнув справу щоб ця тварина знову вільно сідала пяною за кермо? а чим закінчилася справа з його синком якого також зупиняли пяним за кермом? ДРУЗЯМ ВСЕ - ВОРОГАМ ЗАКОН. Не дивуйтесь, якщо з часом вас почнуть відстрілювать....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Сидоров 14.02.2017 15:05
От дурак. Ну , який же дурак. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Панас 14.02.2017 15:01
Це ж надо так напиться, щоб у очах десятирілось!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 федор принципиальный 14.02.2017 14:53
У рыбченко явно с головой нелады...