реклама
Sucurity Police

реклама

Один із Курильських островів у Росії перейменували на честь генерал-лейтенанта Кузьми Дерев’янка, який у 1945 році підписав капітуляцію Японії у Другій світовій війні. Як відомо, Кузьма Якович, якому в 2007 році Президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України, родом із Косенівки Уманського району.

16684077_1316231575105026_6285469110778789332_n

«Схоже, Мєдвєдєв (прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв, – ред.) традиційно проспав, коли його "бос" Путін казав, що Росія і без українців виграла б у Другій світовій:) – пожартував у «Фейсбуці» черкаський журналіст, радник голови ОДА Андрій Кравець. – Інакше не назвав би два з п'яти "віджатих" і не повернутих Японії Курильських островів на честь українців))) Особливо гарно у пана Дмітрія вийшло з найменуванням острова Кузьми Дерев'янка – генерала з Косенівки Уманського району Черкащини, який приймав капітуляцію Японії і фактично ставив крапку у Другій світовій... Символічно вийшло – так, наче зробив це в ознаменування 10-ї річниці присвоєння Дерев'янку звання Героя України».

16684052_1316231838438333_1693046568343782203_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #10 Так є! 15.02.2017 15:56
Насправді, все дуже просто: історія росії - це історія досягнень поневолених нею народів. Найкращі вчені, військові, спортсмени і т.п. - аж ніяк не росіяни.
Тому і скаженіють зараз з потугами знову вкрасти хоч щось із того, що втратили після розвалу совка. Повернути хоча б на словах.
Бо без українських науковців їх ракети не літають, а без українських спортсменів - вся надія тільки на допінг і на те, що морда "русского вітязя" Повєткіна не попаде вчергове під кулак Кличка... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 истОрик без истЕрик 15.02.2017 14:41
Фюрер Кремля фразу о том, что "Россия могла бы самостоятельно победить в Великой Отечественной войне, без помощи Украины", брякнул еще в 2010году.
Даже тогда, во времена ватного Яныка, украинские ветераны войны громко послали на *** кремлевского коротышку - за такие слова и за его неуемную тягу к перевиранию истории.
Ну не знают в кремле ни историю, ни географию - это факт! Им остается только морозить очередную ***ню о том, что россия - настолько мощная бензоколонка, что у ейной нет границ :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Черкащанин 15.02.2017 13:40
Слава Герою України Кузьмі Дерев'янку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Ведмеденко 15.02.2017 13:38
Сперечатися з тим, що Дерев'янко був українцем, може тільки дурень)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Реаліст 15.02.2017 12:42
Цитую palamar:
А що ще крім місця народження повязує його з Україною? На мою думку ніхто там не лоханувся, адже він швидше їхній ніж наший герой. Досить уже уже оцінювати діяльність людей лише за місцем народження.

Українець Дерев'янко не тільки народився на Уманщині (Україна) - на Уманщині (Україна) пройшли його дитинство і юність. Потім було навчання у військових школах в Києві (Україна) і в Харкові (Україна).
Знав декілька іноземних мов (у тім числі японську й англійську), але у бесідах з росіянами любив переходить на українську (мову України) і поправляв, коли його називали росіянином- казав, що він з роду українських козаків (УКРАЇНСЬКИХ).
ЯКИЙ ЩЕ "ЇХ ГЕРОЙ"?!! Досить уже оцінювати діяльність людей лише за тим, як називалася держава, під чиєю окупацією була Україна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 palamar 15.02.2017 11:25
А що ще крім місця народження повязує його з Україною? На мою думку ніхто там не лоханувся, адже він швидше їхній ніж наший герой. Досить уже уже оцінювати діяльність людей лише за місцем народження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Яхно-Белковская 15.02.2017 09:27
Цитую Слава Україні!:
Знову лохонулися москалики? :lol:
Як не крути, а українці - в усьому найкращі!

Ти сала Україні зовсім з глузду з'їхав Де там написано що це український генерал, ваші генерали: Муженко -дебальцевскій, Гелетей-Іловайський.
Поняв сэпар.хай СБУ займеться тобою бо мабуть перед ти шоб шось зробити Мєдвєдєв
у тебе пита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Антистец 15.02.2017 07:23
Те, кто постоянно ишет подтверждения тому, что их нация "наикрайщаша", ущербны как этически, так и материально. Это означает, что в жизни у них ничего нет, они ничего не добились, и единственное доступное удовольствие - гордость за свою нацию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Уманский Еврей 15.02.2017 02:54
Слава генералу Советской Красной Армии!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Слава Україні! 14.02.2017 20:39
Знову лохонулися москалики? :lol:
Як не крути, а українці - в усьому найкращі!