реклама
Книжковий фестиваль
реклама

Учорашній конфлікт на сесії Черкаської міської ради є симптомом, наслідком повернення реальної закритості влади у прийнятті найважливіших для міста рішень. Про це у своїй заяві повідомили представники черкаського «ДемАльянсу».

«Вперше програма розвитку мала прийматися на 3-річний термін. Це дає змогу визначати пріоритети у розвитку міста на термін, достатній для завершення абсолютної більшості міських проектів-будівництва доріг, благоустрою тротуарів, придбання обладнання, енергомодернізації будівель, тощо, - йдеться в повідомленні. - Очевидно, що влада мала бути безпрецедентно відкритою і розпочати ще наприкінці минулого року широке обговорення напрямів розвитку міста на три роки вперед. Натомість, ми спостерігали лише підкилимні домовленості, які будуть "вилізати боком" ще довго. Те, що засідання комісій, мовляв, є відкритим, і те, що "проект рішення про ПСЕР" був розміщений у базі нормативних документів -сміховинні аргументи, які можуть вплинути лише на людей, повністю не знайомих  із реаліями процесу прийняття рішень. Дійсно, сховати проект найважливішого рішення у нетрях нормативної бази застарілого сайту – це дуже схоже на "конструктивний діалог із громадою"... Як і той факт, що 99,9% містян ніколи не були - та і не мають змоги відвідати засідання комісій міськради – і, тим більше, не мають жодних прав брати участь в обговоренні. Та і цікаво було б спостерігати, як 200-300 мешканців міста фізично спроможні будуть зайти у 312 кабінет виконкому і навіть у 206 кімнату, щоб послухати, на що витрачатимуться їх податки».

На думку представників «ДемАльянсу», влада повинна була зробити ряд дій, щоб уникнути конфлікту з громадськістю

«Що мала зробити влада:

1.Провести громадське обговорення (не слухання!) проекту ПСЕР по районах міста -  з доповідями посадових осіб та участю особисто міського голови, депутатів, які вносили пропозиції

2. Вийти із серією виступів, статей, програм - на місцевому телебаченні, інших електронних та друкованих ЗМІ, на  сайті міськради - із поясненням усіх статей витрат. І обов'язковим поясненням, хто є автором пропозиції цих витрат.

3. Пояснити причини, із яких безпрецедентно великі суми коштів подрібнюються на "допорогові" суми, особливо -  на тлі такого ж безпрецедентного обмеження закупівель через систему "Прозорро"

І, нарешті, останнє: навчитися не відмахуватись від громади, а першими починати діалог, пояснювати свої дії та рішення - і їх мотиви також!

Бо у нашої, безперечно, ефективної і креативної влади і у нас, громадян, є лише один СПІЛЬНИЙ недолік. МИ систематично забуваємо, що влада витрачає наші гроші, а не абстрактний "бюджет розвитку».

Нагадаємо, вчора на сесії Черкаської міськради виник конфлікт між представниками влади і громадськості.

 

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Лукин 15.02.2017 20:25
Морна метушня нi до чого не приводить, нудьга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Кент 15.02.2017 09:17
Демальянс вже зовсім поїхав з глузду.... Хто холтів той цікавився та був у курсі... А оті "серія виступив, статей, порайонні зустрічі" то представте скільки на це треба коштів!!!!!

Зангрались ви своїми грандами... дійсно тільки і спроможні на серії виступів які ні до чого не приводять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...