реклама

реклама

Віктор Ющенко став Почесним професором Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Таке рішення шляхом таємного голосування ухвалила вчена рада університету на черговому засіданні 14 лютого, інформує прес-служба вишу.

f16eba5177_203646

Із відповідною ініціативою виступили члени вченої ради навчально-наукового інституту історії і філософії. У витягу з протоколу їх рішення від 13 лютого йдеться про те, що Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко є державним діячем, патріотом України, багато зробив для популяризації української історії і культури та в цілому українства в світі. Як голова Наглядової ради університету Віктор Андрійович Ющенко сприяє розвитку університету, бере участь у науково-практичних конференціях, допомагає в організації навчальної практики та виданні наукових праць.

Рішення істориків оголосив проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності професор Сергій Корновенко.

Професор Анатолій Чабан додав, що саме за сприяння Віктора Ющенка відновлювалися історико-культурні пам’ятки області та створювалася інфраструктура в населених пунктах, де вони розміщені. Його заслуги перед Черкащиною, перед історичною наукою неоціненні.

Ініціативу підтримала студентська рада університету. Її голова Юлія Нечипоренко зазначила, що Віктор Ющенко увійшов в історію України як перший справді український Президент. Тому присвоєння йому звання Почесного професора ЧНУ позитивно вплине на імідж та авторитет навчального закладу.

Таким чином, Віктор Ющенко поповнив перелік почесних професорів ЧНУ.

Наразі цього звання удостоєно 12 науковців, державних, громадських діячів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #56 Не люблю, коли цькують 21.02.2017 01:22
Цитую Іван:
"реаліст" пише, що "ющенко випередив свій час", тобто ми - український народ ще не доросли до ющенка. Може він має рацію? Може ми дійсно недостойні навіть такого нікчемного бовдура?

Спробував пофантазувати і уявити, якою б була наша країна, якби вся влада над нею опинилася в руках тих, хто пише коментарі на прочерку. Пошкодував, що не маю таланту Кафки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #55 Монтекрісто 21.02.2017 00:09
Вітю Ющенко, як і Вітю Януковича використали в своїх цілях київська і донецька ОГП. Використали, як презервативи і викинули на смітник історії. Оба професора закінчили однаково по суті, така їх доля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #54 Іван 20.02.2017 22:37
"реаліст" пише, що "ющенко випередив свій час", тобто ми - український народ ще не доросли до ющенка. Може він має рацію? Може ми дійсно недостойні навіть такого нікчемного бовдура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #53 лего 20.02.2017 22:36
И Януковича в Прахфффессара!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #52 Скептик 20.02.2017 18:51
Цитую Онуфрий:
Цитую Скептик:
Та заспокойтесь ви вже з тією підковою. Нинішні в рази більше крадуть і нічого путнього для Черкащини не зробили.А дякуючи підкові, до нас люди поїхали і хоч трішки інфраструктура покращилася. І Чигирин, і Моринці, і Канів. Де б пані Нетовкіна резиденцію св.Миколая відкрила, якби резиденції Богдана Хмельницького не було? Це як приклад.

А ты мил человек каким то боком не с румынского парламента,где если меньше 50 тыщ евро украл,он не подсуден.

Я з України, а ти з якого кацапстану?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #51 Онуфрію 20.02.2017 18:29
Возьми себе переводчика,есл и не косишь под дурака.С Владом я согласен,что этот мудак ющенко привёл во власть януковича,прези денство которого, мы выгребаем по полной.
У нас достатньо пєрєводчиків, які таких, як Ви, через кацапський кордон переводять і там залишають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #50 Онуфрий 20.02.2017 17:51
Цитую Скептик:
Та заспокойтесь ви вже з тією підковою. Нинішні в рази більше крадуть і нічого путнього для Черкащини не зробили.А дякуючи підкові, до нас люди поїхали і хоч трішки інфраструктура покращилася. І Чигирин, і Моринці, і Канів. Де б пані Нетовкіна резиденцію св.Миколая відкрила, якби резиденції Богдана Хмельницького не було? Це як приклад.

А ты мил человек каким то боком не с румынского парламента,где если меньше 50 тыщ евро украл,он не подсуден.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #49 Онуфрий 20.02.2017 16:50
Цитую Скептик:
Та заспокойтесь ви вже з тією підковою. Нинішні в рази більше крадуть і нічого путнього для Черкащини не зробили.А дякуючи підкові, до нас люди поїхали і хоч трішки інфраструктура покращилася. І Чигирин, і Моринці, і Канів. Де б пані Нетовкіна резиденцію св.Миколая відкрила, якби резиденції Богдана Хмельницького не було? Це як приклад.

Так то оно так,но если бы эти деятели не крали,было бы построено ещё больше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #48 Онуфрий 20.02.2017 16:47
Ты хоть сам то понял,что наговорил?Этот высокообразован ный мудак предал наши надежды,надежды миллионов людей.которые стояли на Майдане,где сотни тысяч людей скандировали-ющенко так-янукович мудак.Нет ему прощения и детям и внукам буду рассказывать о "высоко моральном,образ ованном,муд.ке на призвище -ющенко.

Якщо Ви вже працюєте ботом в українському інтернет-просторі, то спробуйте принаймні писати українською, бо трохи вуха стирчать
Возьми себе переводчика,есл и не косишь под дурака.С Владом я согласен,что этот мудак ющенко привёл во власть януковича,прези денство которого, мы выгребаем по полной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #47 :::::::::::::: 20.02.2017 15:10
Цитую Усім розумникам:
Цитую Антистец:
Цитую Параска:
Ющенку не можуть пробачити те, що він український. Як виявилося, в Україні дуже багато тих, хто ненавидить усе українське. І поки вони тут, країна з ями не вибереться


Судя по динамике происходящего, ровно наоборот. Как только они закончатся, краина станет руиной окончательно.


ооо, гарно, давайте, продовжуйте, геть українці з України, так? Ласкаво просимо путлера?

Коментун "Антістєц" якраз і відомий тим, що мріє, щоб путлєр його в пупок цілував ;-)