реклама

реклама

Громадські слухання з приводу забудови у черкаській Соснівці, які так і не вдалось провести в неділю, 19 лютого, можуть закінчитись навіть оголошенням імпічменту меру Черкас. Таке припущення на сьогоднішній прес-конференції зробив депутат Олексій Романов.

Зокрема, він наголосив, що згідно з обіцянкою черкаського мера, жодних забудов у Соснівці без згоди громади не буде.

- Бондаренко неодноразово зауважував, що якщо не буде згоди громад, то про жодні забудови мови йти не буде, - сказав Романов.

Депутат черкаської міськради Павло Карась також наголосив на тому, що змінити формат громадських слухань наразі неможливо.

- Громадські слухання у форматі обговорень несуть рекомендаційний характер. Змінити формат не можна, місцевий референдум в Черкасах також неможливий, - зазначив депутат.

Також активісти проаналізували учорашню спробу провести громадські слухання та відзначили, що в залі було багато людей, які прийшли на слухання або з примусу, або за певну плату.

- На громадські слухання прийшли люди, яким заплатили по 200 грн, і вони були готові знову розіп'яти Христа. Вони навіть чітко не могли пояснити, чого прийшли. Це найбільша хвороба Черкас, адже середньостатистичний черкащанин залишився вдома займатись своїми справами, - заявив Павло Карась.

Він також додав, що це – результат безкарності , і згадав про скандал навколо минулих виборів у Черкасах і кримінальні справи щодо їх фальсифікації.

За словами Карася, у черкаській Соснівці, згідно з проектом, планують збудувати житловий комплекс для 20 тисяч людей і з густотою будівель, більшою, ніж на Митниці.

Депутат Романов також пояснив, чому на його думку, учора багато людей просто не потрапили на громадські слухання.

- Цинізм почався з того, що було оголошено про початок слухань о 14 годині. За годину до початку в залу привели групу людей. Які зайняли більшість місць. Я там зустрів кількох людей зі свого мікрорайону, які є безробітними. Коли я сказав їм: «що ви робите? Ваші діти не побачать цих лісів, місто залишиться без легень», один із них віддав мені мандат і сказав, що не буде за це голосувати, навіть взявши гроші. Не важко здогадатись, хто це організував. Це вигідно забудовнику, - розповів Романов.

Колишній член виконкому Черкаської міськради Іван Кієнко наголосив на тому, що в Черкасах є більше тисячі воїнів АТО і абсолютна більшість з них не отримала від влади передбаченої законом земельної ділянки.

- Людям, які ризикували своїм життям, захищали Україну, немає землі. В той час як наближеним до влади виділяють великі ділянки в Соснівці.

Активісти також наголосили, що на наступних громадських слуханнях не можна буде отримати більше одного мандату, адже буде контроль як на виборах, а процедура отримання мандатів транслюватиметься.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Каврай 05.03.2017 08:43
Слухання треба провести громадським організаціям і рішення покласти меру.
Обдурять. Давай слухання!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 НИНЗЯ 24.02.2017 22:48
Цитую О.ЧУПРИНА:
Проста прибиральниця міської ради своєю щирою відвертістю викрила тактику організаторів "правильного голосування".Її ж бригадирші говорили те,що їм наказано було говорити і вигляділи смішними.Ганьба організаторам та запроданцям!!

Это выступление уборщицы специально подстроено ее начальником шобы меру насрать в капусту.Это я точно знаю слыхал их инструктаж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Вячеслав 21.02.2017 21:16
Цитую Зеркало:
Цитую Верник:
І це ще року не пройшло з виборів... Шо ж так черкащанам на цих мудаків везе,як не Одарич то це...

Знаете почему "везет"? Потому, что ВЫ (за редким исключением) все продажные, разница только в цене. Кто-то за 200 гривен, кто за кило гречки, кто за асфальтированну ю ямку перед подъездом и почему-то имеено перед выборами. Придут русские то и маму продатите. У вас, что глаз не было, не видели кого выбираете? Человек идет на такую должность с 0 /нулем/ в графе доходы декларации, а имеет 9 машин, дома, квартиры. Что вы от него ждали? А как можно голосовать за человека с 2 судимостями?

Ну молодец,просто снял у меня с языка.И что характерно,что даже после стольких смертей ,после поголовного обнищания, вся эта быдлота опять будет продаваться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 МХ 21.02.2017 16:56
Цитую ХМ:
Цитую Феміда:
На майбутніх виборах завдяки команді у БЮТу нема шансів...і це втішає, чесно кажучи

тільки вони до виборів стільки натирять...

Вони ж для того і тирять, щоб у недалекому майбутньому "купити" вже весь народ України, привести до влади "газову принцесу", а от тоді вже вони будуть тирити по-пацанські і не озираючись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #15 Зеркало 21.02.2017 13:57
Цитую Верник:
І це ще року не пройшло з виборів... Шо ж так черкащанам на цих мудаків везе,як не Одарич то це...

Знаете почему "везет"? Потому, что ВЫ (за редким исключением) все продажные, разница только в цене. Кто-то за 200 гривен, кто за кило гречки, кто за асфальтированну ю ямку перед подъездом и почему-то имеено перед выборами. Придут русские то и маму продатите. У вас, что глаз не было, не видели кого выбираете? Человек идет на такую должность с 0 /нулем/ в графе доходы декларации, а имеет 9 машин, дома, квартиры. Что вы от него ждали? А как можно голосовать за человека с 2 судимостями?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #14 Зуб 21.02.2017 05:00
Цитую Ярослав Нищик:
Цитую ДЖЕКО:
Шановні журналісти, візміть будь-ласка, коментарі з приводу забудови у представників "Батьківщини", "Свободи", "Укропу" та "Солідарності". Щоб люди бачили, хто є хто. Якщо відморозяться: "хай громада вирішує", значить вони за забудову.

Не раз і не два вже доводив про нашу позиції. Озвучував її на своїх сторінках у соцмережах, для ЗМІ, на телеканалах. І зробив це першим, не вичікуючи тиждень, щоб послідкувати як розвиватиметься ситуація.

))) Не виновата я, он сам пришел!
Свободівці - упирі продажні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #13 О.ЧУПРИНА 21.02.2017 00:07
Проста прибиральниця міської ради своєю щирою відвертістю викрила тактику організаторів "правильного голосування".Її ж бригадирші говорили те,що їм наказано було говорити і вигляділи смішними.Ганьба організаторам та запроданцям!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #12 Каврай 20.02.2017 23:08
Все місто у кіосках. Перед палацом піонерів огидне жахіття. Бульвар Шевченка із знятим асфальтом. Купи всюду немощеноі плитки-бери не хочеш! Крадіжка Соснівки.
Хіба цього мало?
Вони не наідяться! Треба гнати цю бютівську навалу,поки вони нас остаточно не зроблять зайвими в місті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #11 Сидоров 20.02.2017 21:35
Імпічмент меру? Тілько ЗА.І в суд, у суд.Бажано німецький чи швейцарський. У нашому, незалежному суді, ми ще винними меру будемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ярослав Нищик 20.02.2017 21:23
Цитую ДЖЕКО:
Шановні журналісти, візміть будь-ласка, коментарі з приводу забудови у представників "Батьківщини", "Свободи", "Укропу" та "Солідарності". Щоб люди бачили, хто є хто. Якщо відморозяться: "хай громада вирішує", значить вони за забудову.

Не раз і не два вже доводив про нашу позиції. Озвучував її на своїх сторінках у соцмережах, для ЗМІ, на телеканалах. І зробив це першим, не вичікуючи тиждень, щоб послідкувати як розвиватиметься ситуація.