реклама

реклама

У мережі з'явився новий коментар, присвячений словами віце-прем'єра Росії Дмитра Рогозіна, який заявив, що нові російські ракети можуть подолати будь-яку протиракетну оборону США.

Над росіянином посміявся народний депутат України із Черкащини Віталій Чепинога, - пише «Обозреватель».

«Дмитро Рогозін: «Росія розробляє нові ракети, які подолають ПРО США»... Бл * ть, у вас недавно здох бабак, який повинен прогнозувати весну ... Ви тільки подумайте: у вас здох навіть байбак! І він мертвий тепер у вас ... Які ракети на * уй?», - написав Чепинога.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Черкащанин 21.02.2017 10:47
Краще б Рогозін думав, ким вони замінять Чуркіна в ООН.
Бо це ж не Гіві з Моторолою замінить - там просто, береш якесь сміття із "вєлікорусскім" прізвищем Лавлінський, записуєш йому в паспорт "Прілєпін" - та й відправляєш перед телекамерами випєндрюваться.
А Чуркіна замінить буде тяжче - людей "с мозгамі", які готові рвать за путіна, на росії все менше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Антистец 21.02.2017 09:06
Чепинога - это видный эксперт в области международной политики и военного дела. Его и избирали именно для того, чтобы он оценивал то, что происходит в этой сфере в других странах. Других обязанностей у него быть и не должно. Очень полезный украинский государственный деятель, а его избиратели исключительно дальновидные, заботящиеся о будущем своих детей члены общества.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ХМ 20.02.2017 21:07
Класний депутат... ні одного законопроекту, за життя важче х..ра нічого не підняв, заробляв бабло на політтехнологія х для Юлькі, купив місце в Кличка у списку.... Зато бреше знатно і мегапопулярний у фейсбуці... Нравляться нашому народу такі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 преподаватель 20.02.2017 20:35
Вы, депутаты, лучше над собой посмейтесь ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 :::::::::::::::: 20.02.2017 18:27
Шо, Рогозька, - то Обама був винуватий, що ви щі лаптєм хлєбаєтє, а тепер вже й Трамп не такий? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 прохожий 20.02.2017 18:07
У Чепиноги здох бабак, напевно не кормив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Раша большая,а нє вєлікая 20.02.2017 17:55
Рогозін - це той самий старий і товстий пі.ар, який застряв у люку танка, коли позував перед журналістами "лайф-ньюзу" - а потім весь світ ржав з фотокадрів, як МНСники його витягували, а заодно - з премьєра рашки і з її "могутності"? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Это про аэрокосмишшеские? 20.02.2017 17:36
Дык фюрер Кремля даже погонялу "Вова ПУ" заработал за то, что чрезмерно напрягается, пытаясь всех зашугать.
Говорят, из-за этого в Кремле ежедневно "газа" больше, чем во всей Сибири :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Доктор 20.02.2017 17:16
Які ці хасапи смішні! То кричали в коментах:"Трампнаш! Даждітєсь только 20 января - і ми вєсь мір пастроім, єслі Амєріка разрєшит!" - а тепер знову завивають проти США.
Про ракети свої взагалі краще б помовчали - бо і в космічній і у військовій галузі ракети у старічка путлєра так падають, що прям перед Кабаєвою невдобно :oops: