реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради, керівник бюджетної комісії міськради Юрій Тренкін інформує про вирішення двох найбільш болючих проблем мікрорайону Митниця:

«Ідучи на вибори ми детально вивчили основні проблеми мікрорайону Митниця їх було безліч, усі намагаємося поступово вирішувати, але найбільш болючі було дві:

- Будівництво дороги Героїв Дніпра та дорожньої інфраструктури ( пішохідних та велодоріжок, зелених зон) розпочато в 2016 році і буде завершено повністю на прикінці 2017 року;

- замулення витоків затоки "Марина" від чого катастрофічний її стан в літній період.

Інформую громаду міста Черкас що сьогодні як і обіцяно розпочати роботи по відновленню витоків, що дасть змогу зробити воду в затоці проточною та забезпечить можливість використання даної затоки громадою міста в літній період без загрози здоров'ю!» – запевнив депутат у "Фейсбуці"

16938731_625715960959238_5624797558261608650_n

16864873_625715950959239_3808695974291331248_n

16864552_625716037625897_7145565938305724713_n

реклама

Коментарі  

 
+8 #17 Возомнил ся Наполеоном? 21.03.2017 12:58
За "деятелем" дурка плачет :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Черкащанин 21.03.2017 12:19
Більш ідіотського піару Черкаси ще не бачили. :-x
Звідки взявся цей к**тин - Толя з Лисянки привіз?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Голос Народа 27.02.2017 11:18
Щетеней ребята,щетеней! Пора уже от слов переходить к делу.Первое-это заставить этих уродов принять новый закон о выборах на пропорционально й основе,с открытыми списками.2-заставить президента порошенко назначить досрочные выборы,поскольк у согласно регламента,если де- юре нет коалиции,значит ь такая рада должна уйти в небытие.Недавно услышал кинутую вскользь фразу януковоща,мол скоро власть в Украине поменяется,кото рая укрепила меня во мнении,что кремлёвскую орду эта власть устраивает.Значить нужно приложить максимум усилий,для смены этой бандитской власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 РАГС 23.02.2017 18:41
Цитую Я з Митниці:
Трєнькін? :-x :-x :-x :-x :-x

Тренькин розумна людина, навіть не одружується до кінця каденції, щоб не дай бог розлучення не ділити бабло :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Петро 23.02.2017 18:01
ДЯКУЮ, ПРОЧЕРК! НАСМІЯВСЯ ВІД ДУШІ - ЯСКАВІШЕ РАДЯНСЬКОГО КРОКОДИЛА! ЧЕКАЄМО ПРОДОВЖЕННЯ ФОТОСЕСІЇ :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #12 Щука 22.02.2017 23:09
Все больше и больше убеждаюсь в правильности своей гипотезы - когда человек ненавидит собственный народ, то первый удар он наносит по самому себе, как самому ближайшему представителю этого самого народа.
Именно поэтому среди нашей городской власти нет ни одного человека со стабильной полноценной психикой - это просто кунсткамера, все мыслимые варианты моральных уродств и их комбинации..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #11 Вячеслав 22.02.2017 22:41
Сказка о том,как двое буратино,закапы вают бабосики в стране дураков.Ну клоуны плять,хотя нет,клоуны-это профессиональны е хохмачи,где смеются над тем,что они делают и если мы смеёмся,значить делают они это профессионально .А вот эти два бабуина -это придворные шуты,наделённые ,как они это себе представляют, властью данную им "богом".Ошибаетесь шуты мы(избиратели), как дали вам эту власть, так её и заберём.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #10 ХМ 22.02.2017 22:08
Тренкін - "А там поставимо три ларька "Мясна хата", еге ж???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 зла 22.02.2017 21:32
мда, аж тошнить від таких "постів". куди ми котимся, люди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #8 федор принципиальный 22.02.2017 20:58
Взяли бы для понта взаймы у шурика лопату,которой он загребает наши бабки.