реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Юрій Ботнар звертає увагу керівництва міста Черкаси на перехрестя, де вже двічі проводився ремонт дороги.

За дощової погоди це перехрестя постійно підтоплює і пішоходи мають клопіт з переходом дороги.

16864466_1181463845255358_8189334685737069365_n

«Певно з півроку тому моя колега депутат облради-свободівка Оксана Ковбоша написала звернення до міського голови щодо вирішення проблеми відсутності стічної каналізації на перехресті вулиць Остафія Дашкевича та Хрещатик у Черкасах. Лише після тривалої сухої погоди люди можуть вчасно і безпечно перейти цей перехід не замочивши ніг. Оксана ще тоді отримала беззмістовну відписку. Пане Анатолій Бондаренко, як саме Ви пропонуєте переходити через це перехрестя? З іншого боку вулиці, з допомогою плавзасобів чи застосувавши левітацію?» – зауважує Юрій Ботнар у "Фейсбуці"

Нагадаємо, що в Черкасах з таненням снігу погіршилася ситуація на дорогах міста.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Ох 24.02.2017 20:30
Козирне заняття, шукати на чому б дешево піарнутися, "благо" що в Черкасах таких місцЬОВ як насіння в огірках.
До речі Бондеренко "ранній" теж цим серця містян завойовував, обмальовував ями крейдою і шукав шпальта для піару.
Але доля розпорядилася так, що його ями не окреслити, хіба що фломастером на фото з висоти пташиного польоту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Мер. 24.02.2017 17:00
Я як будівельник Вам кажу ,- там все нормально. А я знаю що кажу. У мене навіть диплом є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Пенсіонер 24.02.2017 16:31
Так, як Толя опікувався очищенням доріг та тротуарів від снігу, допустивши формування снігових валів та створення сніго-льодового шару на проїзній частині і в місцях дощоприймачів, то зараз в багатьох місцях дуже важко перейти проїзну частину (а водії-хами ще можуть й оббризкати каламутною водою з калюж). Щодо перехрестя Хрещатик - О.Дашкевича, то там же ремонт виконувала горезвісна фірма з Харкова, з якою кентувалися дехто з керманичів міста, тому й недивно, що про дощову каналізацію "забули". Подивіться також інші об'єкти, де ця фірма виконувала ремонти - знайдете багато огріх, в т.ч. - відсутність дощової каналізації! Не здивуюся, якщо виявиться, що за дані роботи грошики були перераховані, а по факту - не виконані!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Голова 24.02.2017 16:14
Чомусь при цих "рехформаторах" все робеться через ж*пу і з обовязковим перероблянням.
Так було з горезвісною та разрекламованою "автострадою" по Небесній сотні (потім там передобували асфальт для лівнєвок), два раза переробляли примикання до доріг Одарича, двічи робили Оборонну. Одне цікаво, на чиї кошти робилися ці трирівневі ремонти?
От і Дашкевича. Там там переробили, що тепер, щоб перейти вулицю після дощу треба облаштовувати перехід посердині між б.Шевченка та Хрещатиком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Водолаз 24.02.2017 15:37
Цитую лего:
А коментарі в матеріалі про брата губернатора не передбвчені, так Прочерк?

теж помітив, не пропускають-цензура мабуть..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Остафій 24.02.2017 14:46
ДашкОвич, а не Дашкєвич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 лего 24.02.2017 13:51
А коментарі в матеріалі про брата губернатора не передбвчені, так Прочерк?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Нейтральний 24.02.2017 13:29
Тут, Юрко, ти прав!!!