реклама
5TV
реклама
Читачі "Прочерку" надіслали до редакції світлини, зроблені декілька днів тому у місті Сміла, що на Черкащині. Тут, хоч і перейменовували вулиці, проте лише на папері. Як бачимо з фото, у місті продовжують висіти таблички зі старими назвами вулиць.

Нагадаємо, що торік Сміла залишилася без мера, якому оголосили імпічмент. Нині функції міського голови виконує Віктор Федоренко

IMG_0915 (Large)
IMG_0921 (Large)
IMG_0923 (Large)
IMG_0925 (Large)
IMG_0928 (Large)

реклама
5TV

Коментарі  

 
+5 #10 блазень 26.02.2017 20:40
Цікаво, що буде, якщо Сміляни спіймають фотографа?? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 депутат 26.02.2017 15:40
Чим би дитя не бавилось, якби не плакало. Щоб займатись декумунізацією, потрібно було розібратись з прихватизацією, коли створене багатство мозолями людей, стало добутком окремих сімей, а ви міняйте таблички.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Затірка 26.02.2017 15:18
А закони і обіцянки щодо поліпшення життя людей у Смілі уже виконані?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 prof 26.02.2017 15:00
Конституція гарантує право не виконувати злочинні закони. Декомунізація це знищення освіти, охорони здоров'я, культури, науки. Всі соціаліні завоювання батьків і дідів, бескоштовнга освіта, медицина, пенсії зищуються разом із перейменування вулиць. З памяті народної пробують витравити історію. Не вийде. Ми пам'ятаємо про світле минуле, коли правили комуністи і не дозволимо фашистам знищити пам'ять. На Інтері у суботу було багато позитивних фільмів про боротьбу з фашистами, вони надихають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Пошливы 26.02.2017 12:41
О я считав Cмiлу бандерiвським мiстом.Я помилився.Молодцi менканцi Cмiли.
Чинiть опiр.*************** *************** ********
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Петрович 26.02.2017 11:55
При радянській владі в Смілі було аж п'ять пам'ятників Леніну, найбільше в країні на душу населення. А в центральному парку взагалі стояв Ленін перероблани зі Сталіна. Нема там кому вулиці переіменовувать . Не всіх хворих війна забрала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Мудрагель 26.02.2017 11:26
За кордоном є звичай викидати правителя на стільці через вікно, йому наука - людям веселощі! Не пробували заходити до кабінету...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Оксана 26.02.2017 10:05
Интересно, а сколько в Черкассах попилили под этот дебильный закон, таблички-то недешевые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Смела 26.02.2017 08:14
Нет такого закона
************
Смеляне не дадут переименовать ничего только попробуйте сунутся по рукам дадим сразу