реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не знімає з себе відповідальності за стан центральної частини бульвару Шевченка, де перед зимою розпочався ремонт, одна через настання зими був припинений. Про це мер сказав на сьогоднішній прес-конференції.

gorod2

– Винен і підрядник, і замовник, і погода ,яка підвела. Але вже з сьогодні ми починаємо працювати. Зараз ми додатково спонукаємо підрядника за власний рахунок виправити всі недоліки, що були завдані жителям міста, а тоді працюємо до умов договору і підряду. Коли настане більше десяти градусів середньодобова температура, то ми за два тижні виконаємо роботи, – зазначив Бондаренко.

За його словами, підрядник за свій рахунок виправить ті недоліки, що мали місце внаслідок такої перерви в ремонті. І сума видатків з міського бюджету не збільшиться.

– Те, що закладалося до нового року, так і залишиться, незважаючи на зростання курсу абощо. Єдине, що може потягти додаткові кошти – це знайдені зливові решітки, які раніше були заасфальтовані. У цьому плані ми їх досліджуватимемо. Можливо, там ставитимемо додаткові кільця, решітки, бетонування. Додаткових витрат по вартості, об’ємах робіт не буде, – сказав мер.

Разом з тим, він зауважив, що у зв’язку з невиконанням робіт підрядником в обіцяний термін, департамент архітектури може надати підряднику негативний висновок. І в майбутньому влада з таким підрядником не працюватиме.

– Наступного тижня також запросимо інших підрядників, щоб вони розповіли, як бачать хід робіт, чи вкладаються в терміни, – запевнив мер. – Всі нам звітуватимуть. Але скажу і наступне. Учора ми «вскрили» відрізок вулиці від Небесної сотні. Там товщина асфальту 4 сантиметри і він покладений просто на пісок. Тобто, там фактично треба робити частину дороги наново. Очевидно, в попередні періоди головним в роботі була швидкість і клали так як клали… Це треба виправляти.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Федор 02.03.2017 10:06
"погода ,яка підвела" - вот корень всех проблем и основной виновник отсутствия дороги, - все остальные здесь не при чем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Людмила 02.03.2017 09:06
Президент Порошенко у всьому винен, йому народ все в очі каже, а для нього це бажа роса, він на п'ять хвилин ганьби - очі в сірка позичить! Війна приносить йому надприбутки і таким наволочам, як він, що так ненавидять нас - простих українців, яких життя в ад та геноцид перетворив. А молоду генерацію- хлопців, які повині народжувати дітей- майбутнє країни - роботу пропонує, навіть на платіжках Київенерго - на війні, не зрозуміло якій! Прикривається війною, щоб своє бабло, замки, палаци - його легіони захищали, при цому за іноземну допомогу і вижимає з нас-пенсіонерів останню кров за "ахметовське тепло". Порошенко зробив кислу рожу, сховавши свою ганьбу на п'ять хвилин - перед горем і біллю батьків, а далі в його палацах імперії - це швидко забуваються: сльози та вічне страждання матерів - бо його діти живуть прекрасно: ситі, здорові і багаті і Ліпецька фабрика працює справно! Життя продовжується...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Марина 02.03.2017 08:22
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановний Анатолію Васильвичу!Керу вати міським господарством в т.числі комунальним повинні фахівці,а не різного роду шарлатани.Уявити собі не можу,що при заступниках голови міськвиконкому Беспалому Миколі Никифоровичу чи Андреєву Станіславу Андрійовичу подібне було б можливе.Управління-це професія ,а не засіб дорватися до розподілу бюджету.Формуйте нормальну команду поки не пізно!

Согласна.Но цель прихода до власти этой камарильи- не эффективный менеджмент и как бы это пафосно не звучало,на благо и для блага,а тупое пожирание содержимого в корыте.Призывать эту мразь,работать по совести(её априори не может быть",или по закону(как дышло..."-это пустая трата времени.А позволить этим плебеем и дальше "руководить",значить обречь Украину на уничтожение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 О.ЧУПРИНА 01.03.2017 23:06
Шановний Анатолію Васильвичу!Керу вати міським господарством в т.числі комунальним повинні фахівці,а не різного роду шарлатани.Уявити собі не можу,що при заступниках голови міськвиконкому Беспалому Миколі Никифоровичу чи Андреєву Станіславу Андрійовичу подібне було б можливе.Управління-це професія ,а не засіб дорватися до розподілу бюджету.Формуйте нормальну команду поки не пізно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Каврай 01.03.2017 22:40
Ця зараза погода-дістала!
От в Африці-краса. Ліпи асфальт цілий рік!
А тут у грудні,як сніг на голову,сніг!
Одним словом,погода підвела!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 федор принципиальный 01.03.2017 18:37
КТО-НИБУДЬ ответит за этот бардак-все на местах-ни обшуки не помогли,одно словоблудие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Logotip 01.03.2017 17:52
Цитата:
Винен і підрядник, і замовник, і погода ,яка підвела


На всіх трьох треба заяву в прокуратуру та позови до суду! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Інженер 01.03.2017 17:35
Да, вторчемет і будування доріг здається зовсім інші речі :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Громада. 01.03.2017 15:25
І ще кому як не меру говорити про якість виконання робіт попередниками? Громада за Вашу якість виконання повинна звернутись до суду на відшкодування вами завданих збитків. Дев'яти ваших автомобілів буде недостатньо....А фіктивний диплом будівельника,- прийдеться вернути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Адекватна 01.03.2017 14:35
Цитата: "Учора ми «вскрили» відрізок вулиці від Небесної сотні. Там товщина асфальту 4 сантиметри і він покладений просто на пісок. Тобто, там фактично треба робити частину дороги наново. Очевидно, в попередні періоди головним в роботі була швидкість і клали так як клали…"

Толя, а чи не ти підганяв підрядників по термінах? А чи не ти приймав в них роботи? Чи не твої підлеглі не проконтролювали якість виконання робіт? Що за маячню ти верзеш, списуючи все на інших? Причина одна - подивись в дзеркало і побачиш її!!! Знов на ремонті певні люди "нагріють" руки?