реклама

реклама

Кожен депутат має право внести проект рішення, який вважає за потрібне. Це стосується і Бінусова, який вніс пропозицію про зняття Олександра Радуцького з посади секретаря міськради. Про це сказав мер Анатолій Бондаренко на прес-конференції. Разом з тим, зазначив, що за подібні проекти рішень не голосуватиме.

2_750

- Кожен депутат міської ради має право внести на розгляд сесії проект рішення. Олександр Радуцький на сьогодні працює секретарем міської ради і є членом виконавчого комітету. Він відповідальний за співпрацю з депутатським корпусом Черкаської міської ради і, за моїм розпорядженням, є куратором КП «Дирекція парків». Особисто я не буду брати участь у голосуванні, якщо таке матиме місце на засіданні сесії. Водночас якщо окремі громадські діячі та депутати діятимуть в обхід  Конституції – буду реагувати відповідним чином, скориставшись правом вето, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо проекту рішення стосовно можливого імпічменту секретаря міської ради Олександра Радуцького.

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 коля 03.03.2017 21:32
пауки начинают жрать друг друга?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 YouMustMurder 02.03.2017 12:30
Вот уровень черкасской журналистики. В который раз натыкаюсь на слово сочетание "импичмент Радуцкого". Обьясняю, импичмент - это процедура отрешения от власти(должност и) напрямую избранного народом руководителя. А Радуцкого народ не выбирал, его вследствии подковёрных интриг избрали депутаты народ совершенно не спросив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Лахудра 02.03.2017 10:39
Цитую Мудрагель:
Толік ти опріділіся, хто ти, з ким ти, і за що ти...Ми читко знаємо, що ми хочемо... а з тобою виникають якієто нєпонятки... Давай бодрячком, чітко скажи... ти за білих, за красних, чи за сіоністів..Опріділяйся!

А папа-Саша виступаючи вчора на "Росі", вже зробив хід конем і хід такий, що Толіку не вдасться відсидітися в кущах, з міною на облічі - я не при ділах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Ох 02.03.2017 10:31
Боюсь що це багатоходовочка проти того хто голусувати не збирається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Каврай 01.03.2017 23:35
А Шура-голосуватиме. І зовсім скоро!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 депутат 01.03.2017 19:58
Обоє-рябоє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Громада. 01.03.2017 19:48
А як же домовленість з Мішою? То тепер він нічого не отримає за своє голосування? Не по людські, не по людські....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #5 Мудрагель 01.03.2017 19:21
Толік ти опріділіся, хто ти, з ким ти, і за що ти...Ми читко знаємо, що ми хочемо... а з тобою виникають якієто нєпонятки... Давай бодрячком, чітко скажи... ти за білих, за красних, чи за сіоністів..Опріділяйся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 ФотоГраф 01.03.2017 18:46
Дивне фото - з лобами журналістів, які стирчать у кадр. Це так задумано? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #3 User 01.03.2017 18:43
Ох Толян, пожалкуєш що не збагрив Сашка!!!