реклама

реклама

Черкаська міськрада під час сьогоднішньої сесії скасувала рішення від 22 грудня 2016 року про можливу забудову Соснівки.

Депутат Олексій Романов, який ініціював скасування, виступаючи на сесії, наголосив, що це дозволить призупинити забудову соснового бору «на схилах нашого чудового Дніпра». Олексій Романов зазначив, що його колеги 22 грудня стали заручниками невиконання регламенту: питання були згруповані і на проект по Соснівці не звернули увагу. Після цього це питання багато обговорювалось і його треба проголосувати сьогодні.

- По тому, хто проголосує проти, буде зпрозуміло, хто лобіює це питання,- сказав Романов.

У результаті за скасування проголосували 27 депутатів, тобто більшість, проти - троє (Мирза, Чернецький, Бурячинський), утримались - 7.

Розгляд питання завершився гучними оплесками в залі.

 

 

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 О.ЧУПРИНА 04.03.2017 11:07
Цитую Урюк:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Молодці!!!Тепер потрібно притягнути до відповідальност і(можливо політичної) ініціаторів забудови....

Що означає політична відповідальніст ь для "бариг"? Поясніть... Тільки кримінальна.

Це означає відсторонити від влади і більше ніколи на гарматний постріл туди не підпускати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Урюк 02.03.2017 17:31
Цитую О.ЧУПРИНА:
Молодці!!!Тепер потрібно притягнути до відповідальност і(можливо політичної) ініціаторів забудови....

Що означає політична відповідальніст ь для "бариг"? Поясніть... Тільки кримінальна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Тоха + 02.03.2017 13:37
І всього цього можна було б уникнути, якби на березі ті самі , які свого часу пропихнули забудову драміка і підставили Одіка (за це він поплатився кріслом мера), не обманюючи професійну совість сказали: «Ні», а не підлаштовували під цей брєд черговий генплан за наші кошти і не обнадіювали замовника на догоду власним інтересам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 З почином!!! 02.03.2017 13:28
Природа є загальнолюдсько ю цінністю. Тепер треба "братися" за всі злочинні рішення про виділення земель берегової лінії Дніпра."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #5 ДЖЕКО 02.03.2017 12:20
Ситуація по Соснівці показова, хто є хто. Оголосіть у ЗМІ, будь-ласка, цих 10 депутатів, які проти і утримались. Було б добре, щоб люди звернули увагу і на ті ЗМІ, у яких вийшли розширені статті "ЗА" підтримку забудови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #4 О.ЧУПРИНА 02.03.2017 12:16
Молодці!!!Тепер потрібно притягнути до відповідальност і(можливо політичної) ініціаторів забудови....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Сидоров 02.03.2017 12:14
Н да . Шось велике у лісі здохло.Замало здалось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Сергій 02.03.2017 12:07
забудовуйте ПЗР ( Корольова -ДАІ) і до центру близько,й соснівку не чепіпайте,там місця,ого-го-го....зрозуміло,що ціна втричі нижче( за готові квартири),але....