реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександ Радуцький після скасування рішення щодо можливої забудови у черкаській Соснівці наголосив, що якщо забудовник подасть на міськраду до суду, то міськрада, найімовірніше, програє. Про це свідчать попередні рішення судів з аналогічних питань, - сказав Радуцький журналістам.

Радуцький

На запитання про його особисте ставлення до забудови Соснівки він відповів, що насправді про забудову 42 га Соснівки ніколи не йшлося, ідеться тільки про будівництво невеличкого мікрорайону на 2,5 га нині засміченої території так званої "дачі Андреєва".

- Що в цьому поганого, я не розумію, - додав Радуцький, який під час сьогоднішнього голосування утримався.

До речі, також утримались депутати Олександр Дишлюк, Ігор Кіта, Руслан Лола, Станіслав Лукирич, Олександр Савенко та Роман Шевченко.

Цікаво, що Олександр Радуцький не знає, хто мав намір будувати багатоповерхівки на території «дачі Андреєва». «Я чесно не в курсі. Ви мене знаєте роками. Я вам колись брехав?» – перепитав Олександр Романович. Але, на його думку, інвестором не може бути черкащанин. «Це – дуже дороговартісний проект, десь на 250 мільйонів доларів. Я не знаю в Черкасах людину, у якої є 250 мільйонів доларів», – додав Радуцький.

Нагадаємо, сьогодні депутати міськради скасували своє рішення від 22 грудня 2016 року про можливу забудову Соснівки.

Як перед цим зазначав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, у разі скасування цього рішення, потреби у проведенні громадських слухань із цього питання немає.

 

реклама

Коментарі  

 
+6 #17 Каврай 05.03.2017 20:26
Ніхто й не думає відмовлятись від Соснівки. Вже влітку,коли більшість активістів поіде на моря,будуть знищені сотні дерев.
Згадаєте,буде пізно!
Треба проводити слухання. Зараз.
Нас обдурять як дітей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 для тих хто не поняв 05.03.2017 18:31
Погане в цьому те ,що захаращеність не в тих елітних місцях під забудову,а в захаращених головах чиновників-артикуляторів подібних маразмів. Не розуміє, так це не дивно. Класиків-социків погано вчив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Эксперт 05.03.2017 09:29
Цитую Світлана:
Цитую *:
А очі такі чесні-чесні.

А лицо умное, интеллигентное, одухотворенное. Самое страшное, что вот это - "лицо власти города Черкассы".

Судите,как говорят -по делам его.И если оно,кроме как воровать ничего больше не может,тогда никогда его внешность не будет симпатичной,даж е если бы он был бы похож на Алэн Делона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Антонио 04.03.2017 16:12
Цитую Урюк:
Цитую Каврай:
Думаю,це хитрий відступ на час. Все перепродано,нов і власники якби не приділі,вони своє заберуть через суди.
А Саша розведе рками,мовляв,я ж казав....
Не будьмо дурненькими!

Каравай, не бійся,тут вже з судами не вийде. Минув той час,змінились люди. А до Шуріка це ще поки не дійшло!

))))) спасибо,смешно было
Особенно мо ент с судами и пройшов той час....
Может стоит более трезво давать оценку действительност и
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 коля 03.03.2017 21:26
ну и лица у наших владцив!доктор амброзо был прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Урюк 03.03.2017 11:29
Цитую Каврай:
Думаю,це хитрий відступ на час. Все перепродано,нов і власники якби не приділі,вони своє заберуть через суди.
А Саша розведе рками,мовляв,я ж казав....
Не будьмо дурненькими!

Каравай, не бійся,тут вже з судами не вийде. Минув той час,змінились люди. А до Шуріка це ще поки не дійшло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Каврай 02.03.2017 23:13
Думаю,це хитрий відступ на час. Все перепродано,нов і власники якби не приділі,вони своє заберуть через суди.
А Саша розведе рками,мовляв,я ж казав....
Не будьмо дурненькими!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Світлана 02.03.2017 22:16
Цитую *:
А очі такі чесні-чесні.

А лицо умное, интеллигентное, одухотворенное. Самое страшное, что вот это - "лицо власти города Черкассы".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #9 Урюк 02.03.2017 17:17
В демократичній країні чинуша, за подібне, сьорбав би вже баланду.Але, Шура, не сумуй,твоя похльобка тебе дочекається...