реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Поставивши торік першу партію солодковершкового масла в Нідерланди обсягом 140 тонн, Золотоніський маслоробний комбінат, як повідомив радник голови ради директорів АТ «Молочний альянс» В’ячеслав Кулик, одержав нове замовлення.

Про це інформує «Урядовий кур’єр».

Цього року до Нідерландів відправлять ще 200 тонн золотоніського масла. Перед експортом усю продукцію ретельно перевірили: компанія SGS (лідер у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань та сертифікації) відібрала проби, всі зразки дослідили в сертифікованій українській лабораторії — випробувальному центрі державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Продукцію схвалили для експорту в будь-яку країну.

Група компаній «Молочний альянс» продовжує активний пошук виходу своєї продукції на ринок Євросоюзу. Торік у квітні вона першою серед молочних компаній України виконала замовлення болгарського партнера на промислову поставку молочної продукції, у серпні — здійснила промислову поставку до ЄС сухого знежиреного молока в межах встановлених для України квот. Нині постачають вершкове масло, яке має в Нідерландах неабиякий попит.

Загалом торік «Молочний альянс» експортував 550 тонн вершкового масла, 140 із яких до ЄС, 382 — до Марокко та Єгипту і 25 тонн — до ОАЕ.

реклама

Коментарі  

 
+1 #3 Розум 02.03.2017 19:55
Процент жирів, мабуть, не менше за 82%. Не таке ге як у нас в магазинах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Надія 02.03.2017 18:28
Цитую Хороша новина!:
Вітаю, це реальне визнання - голландці відомі спєци молокопереробки , чепуху не купували б.

Дійсно, от таких підприємців і треба підтримувати. Що виробляють, тим паче на експорт, а не спекулянтів у металичних будках, спекулючих хламом з Турції та Китаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Хороша новина! 02.03.2017 13:41
Вітаю, це реальне визнання - голландці відомі спєци молокопереробки , чепуху не купували б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр