реклама
5TV

У компанії забудовника, який планував звести 5 багатоповерхівок, котеджі та таунхаузи на ділянці по вулиці Менделєєва, 4, ще не вирішили, як реагуватимуть на рішення міськради про скасування проекту по забудові Соснівки.

8dca0b4fc382552856fbfe46075ff6e7

Про це у коментарі виданню «ІнфоМІСТ» повідомив представник компанії забудовника – приватного підприємства «Міськбуд плюс» Олександр Олененко.

– Я зараз нічого прокоментувати не зможу. Наразі інвестори і власники розглядають різні варіанти, – сказав Олененко та повідомив, що детальніша інформація про наміри забудовника можливо з’явиться вже наступного тижня.

Нагадаємо, Черкаська міська рада розглянула проект рішення щодо скасування дозволу на внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси. «За» проголосували 27 депутатів.

Після цього секретар міської ради Олександр Радуцький заявив у коментарі журналістам, що якщо забудовник, що мав намір зводити багатоповерхівки в мікрорайоні «Соснівський», подасть до суду, то має всі шанси виграти.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #21 О.ЧУПРИНА 12.03.2017 12:48
Дмитру щиро дякую за запрошення до команди.У нас дійсно багато роботи по очищенню як Соснівки так і берегів ДніпраРоботи вистачить і на правому,і на лівому березі.Жителі Коробівки з нетерпінням чекають активних дій на так званів стометрівці біля бази УТМР.Там золотоніські спритники побудували бетонний паркан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Дмитро 12.03.2017 10:59
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні читачі "ПРОЧЕРКУ"!Не сприймайте серйозно дурниці які вішає вам на вуха представник так званого Забудовника.Цей Міськбуд + нічого окрім печатки за душею не має і ніколи нічого не будував.Є група спритників котрі хочуть отримати дозвіл на будівництво,а потім підтягнути реальних інвесторів і заробити на нашій черкаській лісовій зоні.Ці гнилі посередники розраховують на те,що патріотичні черкасці не об'єднаються,щоб чинити дієвий спротив їх забаганкам.Впевнений,що громада не дасть себе обдурити.ЄДНАЙМОСЯ!!!

Шановний пане О.Чуприна.Ми вже об'єдналися і результат ви бачите.Щойно повернеться на посаду начальника екологічної інспекції Микола Григорович Клименко тоді цим ХАПУГАМ буде зовсім НЕПЕРЕЛИВКИ.Приєднуйтесь до нашого руху,попереду багато справ по звільненню Соснівки та прибережної зони Дніпра від незаконних будов.Громада розправляє плечі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Влад 09.03.2017 08:50
Цитую Міськбуд+:
Шановні!Чуприна керував декілька років"Андрієвською Дачею", збирав грощі від комунального майна .......... ічомусь не з ким не "єднався"!Коли "корито" у нього забрали, став"активістом". Брав участь у конкурсі по аренді вказаного майна, програв!Судився у судах всіх інстанцій, всі суди програв! Тепер кричить "єднаємось"! "Міськбуд+" має всі можливості робитити корисне, а не "ляпати" язиком, як деякі "діячи",які в своєму житті собачої будки не побудівали! Тільки жрали з "карита"! PS Всі вказані факти підтвержуються документами, які готуються до опублікування...

Слушай клоун,ты ещё не сказал,что наш суд не только очень справедливый,но и самый гуманный суд в мире.А риторика про собачью будку, расставило всё на свои места-холоп+блюдолиз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Вячеслав 09.03.2017 08:44
Цитую Міськбуд+:
Чуприні.Що зачепило?Шість років Чуприна, керуючи "дачею"вилиз...в місця можновладцям!Ок рім них, не одна людина не могла зайти на зазначену теріторію, там був господарський пес Ч...на!В оренду комунальне майно він отримав після того, як в комплекс вклали міліони гривень з бюджету області(Ваші грощі,черкащани !). За шість років Чупрининського господарювання "дача" прийшла у занепад, було сплачено аренди аж 500(п'ятсот) тис. гривень.
До відома Міськбуд+ сплатив за 1,5року орендної плати 1 млн.200 тис. гривень!
P.S. Чекаємо від пана Вельбівця заяви до правоохоронних органів на дії Чуприни, що до зникнення майна,яким була облаштована "дача", та доведення майнового комплексу до непридатного до використання (акт обстеження комісії).

Ну так подай в суд,на Чуприну,если имеешь веские доказательства, а так блеять скрываясь за погонялом"мiськбуд аж +"большого ума не надо.А так ты никто и звать тебя никак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 О.ЧУПРИНА 08.03.2017 22:11
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Люди, не вірте комуняці, регіоналу, другу всіх сепаратистів і просто нехорошій людині - ЧуПРині О. Якби не було тут в нього ніякого особистого інтересу - він тут би не писав, а сидів би тихо і тихо мріяв про посаду сільського гауляйтера Захарченки

Хотів би я подивитись на цього регіонального...Але ж всі ви регіональні не тільки брехуни,а й БОЯГУЗИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Регіональна Тальнівщина 08.03.2017 22:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
Впевнений,що громада не дасть себе обдурити.ЄДНАЙМОСЯ!!!


З Захарченком йди єднатися, там тебе чекають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Регіональна Тальнівщина 08.03.2017 22:02
Люди, не вірте комуняці, регіоналу, другу всіх сепаратистів і просто нехорошій людині - ЧуПРині О. Якби не було тут в нього ніякого особистого інтересу - він тут би не писав, а сидів би тихо і тихо мріяв про посаду сільського гауляйтера Захарченки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 О.ЧУПРИНА 08.03.2017 21:02
М-Плюсівцю про нагадування за майно "яким була облаштована дача" щиро дякую. Дійсно майно "Гостиного двору" вивезено за вказівкою Тулуба.Частина його вкрадено і за це понесуть кримінальну відповідальніст ь винуватці. Частина майна,що належить ПП "Гостиний двір" залишилась на дачі(більярд,ох оронна сигналізація, електричні бойлери,кондиці онери тощо) і ним успішно користується новий орендар не сплачуючи за це ні копійки.Цим самим "Міськбуд +" разом з орендодавцем наносять шкоду охороняємим Законом інтересам ПП "Гостиний двір".Орендовані приміщення орендатором не використовуєтьс я за його прямим призначенням і тому договір оренди буде розірвано.Орендні хитрощі спрямовані на забудову території Соснівки не пройдуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 О.ЧУПРИНА 08.03.2017 20:44
Крім цього М-Плюсівець маніпулює цифрами щодо орендної плати.В перерахунку на курс долара "Гостиний двір" заплатив за шість років близико 100 тис.дол.США, сплачуючи щомісяця 2.2 - 2.8 тис дол..Це не менше ніж сплачує нинішній орендар,який користується в тому числі і поліпшеннями зробленими Приватним підприємством "Гостиний двір".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 О.ЧУПРИНА 08.03.2017 20:23
Цитую Міськбуд+:
Чуприні.... За шість років Чупрининського господарювання "дача" прийшла у занепад ...

М-Плюсівська БРЕХНЯ №2.За час господарювання на "дачі" ПП "Гостиний двір" зроблено не тільки капремонт готелю,а й:влаштовано бетонні сходи до Дніпра, укладено тротуарну плитку,відремон товано огорожу,встанов лені автоматичні ворота, пофарбовано металеву огорожу(за неї також сплачувалася орендна плата як окремий об'єкт),встановлен о альтанку тощо.Занепад почався після розторгнення договору оренди за ініціативи С.Тулуба.