реклама

реклама

Міністр культури Євген Нищук учора приїхав до Черкас та відвідав приміщення черкаського драматичного театру, а також обговорив проблеми відбудови театру з керівництвом області та творчим колективом. Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.


640x480-images-news-022017-.thumbs-c0626f2d8ad2117e49c8c13eb78f944a_930_0_0

«Робота кипить навіть у п’ятницю до пізнього вечора. Тільки-но завершилася зустріч з Міністром культури України. Говорили про відбудову нашого обласного театру. Спілкувалися безпосередньо у приміщенні драматичного. Тож проведену роботу оцінили наочно. Так само, як і обсяг майбутніх.

Приємно, що Євген Нищук позитивно оцінив уже здійснені ремонтні роботи та запевнив у подальшій підтримці з відбудови нашого театру. Зараз тут завершуємо першочергові роботи та готуємося до проведення внутрішнього оздоблення», - написав Овчаренко.

Вінт також додав, що свої зауваження та пропозиції з облаштування театру висловив і творчий колектив.

«Все це буде враховано як на обласному, так і, певен, міністерському рівнях. Оскільки і наші актори, і пан Міністр, і я, як представник обласної влади, прагнемо спільного – аби обласний театр діяв та був справжньою окрасою Черкащини!».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #44 Привет,коррупция 16.03.2017 21:22
Цитую глядач:
Який міністр, така й культура :lol: Час швондерів :sad:

На голову ради при ОДА, новоспеченого дирехтора музею у Трахтемірові придивіться - сидів у мами на шії до сорока років, записаним директором, воював у Мукачеві, менеджер за освітою без приставки мистецтвознавец ь, художник, що не вміє малювати. Скоро у депутати попреться. Така тепер " культура"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #43 Что это было? 15.03.2017 13:33
Пост в Фейсбуке цельного зама губернатора, а похож на детский лепет :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #42 Проти піарщиків 13.03.2017 09:30
Ласточка у Фб пише: Потрібна не дата,а відремонтований якісно і оснащений найсучаснішою звуко та світло технікою ТЕАТР. Але це зовсім не означає,що треба зволікати. Треба все зробити якісно ,швидко і дорого. Бо якщо не дорого ,то й не якісно. Якщо не швидко,то і не якісно,і не дорого-довгобуд.Хочеться вірити в якнайшвидше повернення театру глядачам і митцям. А для талановитих митців оголошено конкурси,а іх ще не один буде і до освітлювального цеху,і до оркестру,і в трупу. Двері відчинено. Для нього кризи в країні нема....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #41 ВАСЯ 13.03.2017 08:04
Цитую зритель:
Цитую Скептик:
Нещодавно дивився "Три товариші" в театрі імені Франка. Нищук - талановитий і переконливий у ролі Роберта Локампа! Шкода, що він подався у міністри. Бо міністр він ніякий(


Даже у Ступки не получилось быть министром и он это честно признал. Каждый должен заниматься своим делом.

не кожному дано визнавати свох помилки ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #40 Черкащанин 12.03.2017 20:55
А цей міністр хоч знає про викрадення двох пам'ятників Шевченку на батьківщині Кобзаря і що до цього часу їх не знайдено? Влада не спромоглася до роковин смерті Шевченка відновити їх! Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #39 Искрит просто! 12.03.2017 20:51
Только и успевает Овч погонялы менять. Сначала за лосины с бородой на отжимании прозвали Кончитой Вюрст, потом за театр - Балаболом. Теперь, похоже, будет "Кипящим рабочим с проіздістю нон-стоп". :lol: Где его только взяли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #38 Не писанина,а ПРОЇЗДНІСТЬ 12.03.2017 14:09
Овчаренко, коли ти сидиш в джинсах перед пляшкою "Моршинської" і "Кока-Коли" і слухаєш, що говорить міністр про роботу, яку маєш робити САМЕ ТИ - то це в тебе називається "РОБОТА КИПИТЬ"???!!!!
Не ганьбися краще й більш нічого не пиши: якщо абсолютно не здатний по-розумному говорити - краще мовчати!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #37 Пересічний громадянин 12.03.2017 13:42
Саме завдяки таким міністрам у нас і така культура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #36 Пенсіонер 12.03.2017 13:39
Просто язик не повертається назвати Нищука міністром!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #35 глядач 12.03.2017 12:24
А де вибачення міністра, за таку неповагу до Черкас та жителів Черкащини? Він думає, що все забули?! І чого, ви там сидите перелякані такі, треба відстоювати нашу землю і нагадати цьому нищуку, як він висловлювався про Черкащину. Сьогодні один міністр, завтра інший, нема чого сидіти і мовчати в тряпочку, гидко дивитися, пристосуванці :-x