реклама

реклама

У Черкасах "невідомі активісти" зіпсували банкомати російських банків, а саме "Сбербанку", "ВТБ", "Альфа-банку" та "Промінвест". Про це в «Фейсбуці» інформує колишній член виконкому міськради, активіст Національного корпусу Дмитро Кухарчук

«З багатьох джерел стало відомо, що такі самі акції пройшли по всім обласним центрам України. Хочу нагадати, що частка капіталу російських банків на українському фінансовому ринку в період з 2014 по 2017 рік збільшилася з 12 до 40 %... Це в той час, коли йде війна... Гонтарєва, по твою душу вже йдуть...» – зазначив він емоційно в «Фейсбуці».

В управлінні ГУНП в Черкаській області поки ніяк не прокоментували цю подію.

17309164_10208305526891052_3186766566213989545_n

17309241_10208305527171059_3496444477554533041_n

17103321_10208305527371064_4486470878175295153_n

реклама

Коментарі  

 
+8 #14 Тверезий 13.03.2017 12:45
Як відомо, риба гниє з голови. Тому, замість псування чужого майна, треба розібратись з чиновниками вищого рангу, які мають бізнес в Росії!

Скільки людей в пошуках гідної зарплати, яку не взмозі заплатити жодна вітчизняна фірма, та для забезпечення сім'ї їдуть на заробітки в Росію?

Якщо людина, наприклад, заробила "північну" пенсію і отримувала її на картку російського банку, то що їй зараз робити (переоформлення з російської "північної" на українську пенсію автоматично знижує її розмір в 2-2,5 рази!!!)?

Не тим ці "активісти" займаються! Якби можновладці захотіли, то АТО вже давно б закінчилося! Але, як сказав поет "якщо зірки запалюються, то це комусь потрібно"!

P.S. - "активісти" ж заявляли, що на окупованих територіях проживають такі ж самі "українці", як і ми, тому їх потрібно підтримувати й платити українські пенсії, а тепер самі собі протирічать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Оптиміст 13.03.2017 11:19
Цитую JIexa Kan:
интересно те кто тут слюни пускают могут предложить свой вариант решение проблемы?

Или вы живете по принципу: "Все мудаки, один я умный, но ничего делать не буду" ?


Ви про яку проблему? Вандалізму-дебілізму? То це питання до генетиків. Якщо є питання до конкретних банків, то аргументуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Визор 13.03.2017 11:16
Можно ещё шины на жигулях резать! Война так война!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Сыщик 13.03.2017 10:50
Дуже інтересний факт: фотографії що розмістив пан Кухарчук у своєму повідомленні на Фейсбуці зроблені одразу після скоєння актів вандалізму, оскільки через декілька хвилин на місце прибули працівники поліції і співробітники банків. Камери спостереження зафіксували, що "герої" після вчинення своїх дій, зробили кілька фото на мобільний телефон та один з них Телефонував комусь. Оскільки про факти вандалізму стало відомо тільки пану Кухарчуку, то здається він має рацію і про замовників і виконавців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 JIexa Kan 13.03.2017 10:13
интересно те кто тут слюни пускают могут предложить свой вариант решение проблемы?

Или вы живете по принципу: "Все мудаки, один я умный, но ничего делать не буду" ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Антистец 13.03.2017 10:03
Еще когда молотками по памятникам били, это было предсказуемо. Огромное количество неудачников и завистников получило безнаказанность . И это ещё не далеко финал. Такую волну всплывшего на революции "гидности" дерьма кроме как большой кровью остановить нельзя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Оптиміст 12.03.2017 22:30
Після того як переможуть українські банки з іноземним (російським) капіталом, почнуть громити банки ненаситних олігархів. А на о станок і державні банки, бо держава хєрова. в кінці кінців почнуть жерти один одного. На жаль, всім відомий кінець любої революції((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Проти піарщиків 12.03.2017 19:06
Кухарчук. Це людина яка ніде не воювала. Цивільний Корпус це проект створений під вибори. Як можуть вони виимагати порядку від інших коли їх люди крадуть продукцію в магазині, коли нівечать держ-установи. Чому вони не продовжують пікетувать ГУНП? Заправку біля міської лікарні? Прокуратуру? Чи поки що час піару не настав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Национализировать! 12.03.2017 18:05
"Проминвестбанк" я закрыл бы даже не из соображений войны с рашкой, а из-за того, что это реально воровской банк, "кидающий" своих клиентов на каждом шагую
К сожалению, "лично проверено".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 Черкащанин 12.03.2017 17:55
Правильно зробили! Місце російських банків - на смітнику!!!