реклама

реклама

Вже колишній посадовець Державної фіскальної служби області Юрій Шеремет у Фейсбуці розповів про причини свого звільнення.


«Не люблю коли обіцяють і не роблять, а терпець не вічний! Щоденно доводив, що боротьба з корупцією на митниці і в податковій – це утопія, якщо рядові працівники будуть і далі отримувати зарплату 3 тис. грн., маючи справу з мільйонами, і збираючи багатомільярдний бюджет для країни. Це елементарно несправедливо! Все одно, що загнати голодних людей в ковбасний цех і не давати їсти ковбасу, вимагаючи ії лише виробляти... З такою оплатою праці держава не дає вибору рядовим працівникам, на яких, як завжди, і тримається вся робота, бути чи не бути доброчесним, оскільки за 3-4 тис. грн. не є можливим задовільнити звичайні потреби нормально харчуватись, одягнути себе, дітей і т.д.

В п’ять разів більше ВБ було затримано «корупціонерів» у минулому році, хай і в десять більше буде затримано у цьому, але це нічого системно не змінить!

Коли я про це казав і підтверджував висновками численних європейських місій, нагорі ніби то погоджувалися, обіцяли найближчим часом кардинально вирішити питання, однак за два роки віз і нині там... А це був би реальний перший і найважливіший крок, якого так не вистачає- решта суєта суєт...», - написав Шеремет.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 бульба 14.03.2017 01:37
Цитую Ворюга бюджетный:
Ты сари чувачок разоткровеннича лся. Мало бабаок? Иди в бизнес, а ты ржавого гвоздя в жизни не произвел и хочешь чтобы тебе платили как в Европе? Иди производство создавай, а то уже загнали тот бизнес под плинтус - ворье в погонах...

ті вже виробив щось, типовий вишиванковий патрійоте- балаболе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 бульба 14.03.2017 01:36
Цитую стабилизец:
так и хоцца спросить у ентого юного дарования как у шуры балаганова, скоко же ему надо для полного счастья. Государева служба тем и отличается от бизнеса, что работается за идею, а не за мешок башлей.

піди попрацюй за ідею в драних носках балаболе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 бульба 14.03.2017 01:35
Цитую Я:
Я чисто торопію. Більше 16 років державної служби - і раптом стало мало грошей. Хто тебе куди візьме, якщо ти тільки на держслужбі прауював? Кому ти пищиш, що 4 тис. отримуєш, у тебе тільки за вислугу 50% від окладу і судячи з наказу заборгованість по відпустках - мінімальна, тобто свої щорічних 45 днів відпустки вигулював. Смішно слухати ці крокодилові сльози

дурню він сказав про працівників а не керівників. читати навчись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Той 14.03.2017 00:32
Це той, що прокурором області був, а потім проміняв прокурорське крісло на "борця з корупцією" в ДФС?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 YouMustMurder 13.03.2017 21:11
Цитую Шеремет:
З такою оплатою праці держава не дає вибору рядовим працівникам, на яких, як завжди, і тримається вся робота, бути чи не бути доброчесним, оскільки за 3-4 тис. грн. не є можливим задовільнити звичайні потреби нормально харчуватись, одягнути себе, дітей і т.д.

Этим заявлением Шеремет практически признал, что занимался коррупцией(конк ретно незаконным обогащением на гос.службе). Прокуратура, милиция, СБУ - АУ ! Чистосердечное признание в совершение преступления человек сделал ! Вперёд !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 депутат 13.03.2017 19:51
Тепер можить піти підсобним працівником на будівництво чи вантажником, там більша зарплата, обнагліли. Чи може вже скільки наколядував, що вистачить на все життя, а це просто потрібно своєчасно зупиниться, щоб не прийшлося нажитим ділитись з прокуратурою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Я 13.03.2017 17:36
Я чисто торопію. Більше 16 років державної служби - і раптом стало мало грошей. Хто тебе куди візьме, якщо ти тільки на держслужбі прауював? Кому ти пищиш, що 4 тис. отримуєш, у тебе тільки за вислугу 50% від окладу і судячи з наказу заборгованість по відпустках - мінімальна, тобто свої щорічних 45 днів відпустки вигулював. Смішно слухати ці крокодилові сльози
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Ворюга бюджетный 13.03.2017 16:16
Ты сари чувачок разоткровеннича лся. Мало бабаок? Иди в бизнес, а ты ржавого гвоздя в жизни не произвел и хочешь чтобы тебе платили как в Европе? Иди производство создавай, а то уже загнали тот бизнес под плинтус - ворье в погонах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Пенсіонер 13.03.2017 15:12
А ще нехай цей борець з корупцією розповість заодно людям як працівники внутрішньої безпеки ДФС штучно створюють показники боротьби з корупцією на рядових працівниках, не помічаючи при цьому реальної корупції з боку високопосадовці в служби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 стабилизец 13.03.2017 15:09
так и хоцца спросить у ентого юного дарования как у шуры балаганова, скоко же ему надо для полного счастья. Государева служба тем и отличается от бизнеса, что работается за идею, а не за мешок башлей.