реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради від ВО «Свобода», а також заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча за рік заробив 40 535 грн. Про це йдеться в його декларації.

Так, згідно з документом, «свободівець» не має свого житла, а також земельних ділянок. Зате розпоряджається автомобілем, який належить іноземному громадянину.

Серед грошових активів депутата – 100 євро та 1600 доларів. Має він і кредит у банку «Пумб» - майже 12 тисяч гривень.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 бульба 18.03.2017 01:26
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Рало:
Має він і кредит у банку «Пумб» - майже 12 тисяч гривень.

Банк ПУМБ належить такому же "Свободівцю" на прізвище Ахметов :lol: :lol:
І нічого, платить відсотки та фінансує людину, яка впарила Україні Януковича :P
А портрет людини яка розбудовувала та створювала Черкаську область пана Лутака їх, "Свободівців", чуть до кондрашки не довів :lol:
Характерно і те, що геть не довіряє національній валюті, все у долярах та еврах копичить, а яущо требі гривні то займає у регіоналів :-x А може не займає, а получає там зарплатню? :-)

Друже - а в чому Ви своі заощадження держиш? Невже в рублях і в "Сбербанке"? :lol: Пацан все правильно робить.Ахметку скоро схоже "зільють" його другани з уряду - може і кредит не потрібно буде віддавати.Ну а Януковича ми впарили самі собі,не виключено що Ви за нього і голосував :-) :-) :-)

Ну що ти наголосував українці побачили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 бульба 16.03.2017 19:31
Цитую Микола:
то він живе в машині, виходить?

теж не не виходить з математикою. стоянка 10 грн * на 360 +3600, бензин 25 грн в день * 360= 9000 грн. Верблюд мабуть Куча. Їжа раз на місяць виходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Мудрагель 14.03.2017 10:44
Цитую Цирк:
1) а де живе депутат? чією користується власністю?
2) ну не вірю я, що за 40 тіщ.грн в рік ( 3 300грн в місяць ГРЯЗНИМИ) можна їздити на прожерливому БМВ та вдіватись й прокормитись. Або біля мамки сіську сосе, або хабарник або Альфонс!!!!!

Андруша скоро Вам всім дасть відповідь. От побачите все з'ясується, все проясниться і нам буде соромно за свої підозри. А поки що підозри залишаються. Андруша, спростуй наші нехароші підозри!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Цирк 14.03.2017 09:24
1) а де живе депутат? чією користується власністю?
2) ну не вірю я, що за 40 тіщ.грн в рік ( 3 300грн в місяць ГРЯЗНИМИ) можна їздити на прожерливому БМВ та вдіватись й прокормитись. Або біля мамки сіську сосе, або хабарник або Альфонс!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Мудрагель 13.03.2017 21:55
Андруша, я думаю у тебе на все є пояснення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 СОЛДАТ 13.03.2017 19:54
Цитую Рало:
Має він і кредит у банку «Пумб» - майже 12 тисяч гривень.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 депутат 13.03.2017 19:35
Мова українська, а гроші в валюті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 ВІРА 13.03.2017 18:31
Не продавайся, хлопче, владі. Тоді будуть з тебе люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Рало 13.03.2017 18:05
Має він і кредит у банку «Пумб» - майже 12 тисяч гривень.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Василь Іванович 13.03.2017 17:41
У кожного Свободівця з явились долари.... Продажна Свобода... Це знають всі. Розмовляв з місцевими з депутатами...