реклама

реклама

Сьогодні о 17 годині на Собрній площі у Черкасах активісти та депутати планують провести віче. Про це повідомили активісти ГО «Автомайдан-Черкаси» у Фейсбуці.

Також вони виклали відео-звернення до черкащан, аби ті підтримали їх акцію

Нагадаємо, вчора ввечері біля Черкаської ОДА активісти спалили собачу будку на знак протесту проти затримання колишніх АТОвців, які блокували торгівлю з окупантом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 блазень 14.03.2017 21:32
Якщо це Беня знову колотить, то знову, хіба щоб помститись за кідалово, і трон зайняти. Все, на цьому вимоги скінчилися. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 прохожий 14.03.2017 17:22
Цитую Оверко:
Так погані і гнид типа "черкащанин","прохожий",і тому подібної гидоти на жаль вистачає.В свій час понаїхало сюди різної "братской" погані,тепер маємо результат

А таких гнид як "оверко" немає нігде, а лише в Черкасах. Пора відправляти в жо.у, до його братів по крові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Реаліст 14.03.2017 16:25
Цитую Оверко:
Так погані і гнид типа "черкащанин","прохожий",і тому подібної гидоти на жаль вистачає.В свій час понаїхало сюди різної "братской" погані,тепер маємо результат

Якби ти, Оверко, хоч трохи знав реалії політичного і громадського життя, то нізащо не ототожнював би бариг типу Мушієка з "проукраїнськими ", патріотичними силами. Те саме стосується криміналітету типу Скалька і Льошки Ющенка.
Подібні їм типочки - лише на руку рашці й путлєру. Як би я не був проти нинішньої корумпованої влади - змінити її на відвертих урок з судимостями не захочу навіть у страшному сні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Оверко 14.03.2017 16:04
Так погані і гнид типа "черкащанин","прохожий",і тому подібної гидоти на жаль вистачає.В свій час понаїхало сюди різної "братской" погані,тепер маємо результат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Я черкащанин 14.03.2017 15:56
Цитую Тарас:
І не соромно Олексію Романову бути серед криміналітету??? :P

Я теж здивувався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Я не ты. 14.03.2017 15:53
Слухайте порохоботы,я так понял.что жизнь у вас при порошенко и его камарильи удалась.Хотя при чём тут порох,вы- это такая категория блюдей,которой при любой власти будет жить комфортно и "сыто".Вот только одна незадача-есть и другая категория людей,которые не будут и не хотят жить,как быдло,поэтому и вынуждены применять и такие методы борьбы.Я не знаю на кого ты учился черкащанин,но вот благодаря такой продажной биомассе,Украин а и живёт в нищете Благодаря,таким как ты черкащанин,к власти и пришло очередное отребье,купивше е тебя и тебе подобных на выборах за 30 серебреников.Ну есть слава богу и те,кто лучше будут кости глодать,чем прельстица сластями за столом у мерзавцев имеющих власть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Микола 14.03.2017 15:46
Скільки у Черкасах проживає погані?! Олійниківське шобло. Чемодан -вокзал- Расєя :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Тарас 14.03.2017 15:43
І не соромно Олексію Романову бути серед криміналітету??? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Дістали вже! 14.03.2017 15:19
Цитую Черкащанин:
Ох і компанія! Скічко і Ющенко - учасники нальотів, які у 90-х трактувалися б не інакше як рекет. Мушієк - дєрєбанщик-барига, який будує напівкартонні висотки на ділянках Митниці, призначених під автостоянки, дитсадки і школи.

Не Скічко, а Скалько - а решта все правиль но написано. От як буває: Мушієк, який може роздобуть люду справку, навіть довідку про те, що Іран, Афганістан і Ірак в одну державу об"єднував - і Скалько, якому навіть довідку про несудимість ніхто не береться видать.
А тут - бац! - і чуваки разом борються за "лучший дєнь" ;-) Як завжди - тіко для сєбя, любімих :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Черкащанин 14.03.2017 14:43
Ох і компанія! Скічко і Ющенко - учасники нальотів, які у 90-х трактувалися б не інакше як рекет. Мушієк - дєрєбанщик-барига, який будує напівкартонні висотки на ділянках Митниці, призначених під автостоянки, дитсадки і школи.
Це - ті, хто закликає боротися з "баригами"? А себе в дзеркалі давно бачили? Будка - це не тільки "домік для собачкі" - це ще й "харизма", яка від перїдання в дзеркалі не поміщається! Шкода тільки дідуся, який наостанок там говорить - того справді дістало і він думаю про те, як зробить, щоб у власній кишені свист припинився, а не як потягнуть щось із кишені чужої.
Не вірю вам, "активісти" - зовсім не вірю!