реклама

реклама

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку надходили дзвінки з проханням не приймати звернення до уряду щодо блокади торгівлі з окупованими територіями. Про це він заявив на сьогоднішній сесії міськради, - інформує кореспондент «Прочерку».

Бондаренко - Хто мені тільки не дзвонив, я чхав на ці дзвінки. Досить цих бізнесменів терпіти при владі. Скільки можна терпіти це? - емоційно зазначив мер.

Нагадаємо, черкаські депутати на сесії обговорюють звернення до уряду з вимогою припинити торгові стосунки з окупованими територіями.

реклама

Коментарі  

 
+7 #14 стабилизец 15.03.2017 21:39
стало быть, з проханням выделить землю в сосновке лысянскому десанту, он звонил сам себе. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Сидоров. 15.03.2017 21:10
Мер вирішив пропіаритись.Мовляв, чхав я на багатіїв. Але ж сам він також далеко не бідний.А ворон ворону , око не виклює.Він забув, що люди у Місті набагато розумніші ніж він , і все бачать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Типа незалежний? 15.03.2017 18:10
НачХальник,одна ко :D. А по факту - звичайний Юлькин флюгер,від якого може фанатіти тільки такий...... лиз, як Очуприна :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Коша 15.03.2017 16:55
Насморк, чи що? Нокспрей купи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Світлана 15.03.2017 16:50
Судя по загаженности города МАФ-сараями, слишком часто бондаренко чхает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Чхун. 15.03.2017 16:12
телефонный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #8 псевдо 15.03.2017 16:05
Цікаво, хто б що хотів почути від мера? Ну ніяк не вгодиш. Що за народ, ідіть до активістів, підтримуйте, давайте свої пропозиції, а не сидите і одні коменти. Це називається "Всі - за, а Баба Яга проти"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Майже повірив 15.03.2017 15:53
Толя, ти пачті херой! :lol:
Ще більш тобі повірю, коли 9 твоїх особистих автомобілів почнуть возити гуманітарку на фронт з 10 твоїх об"єктів нерухомості, переобладнаних під волонтерські центри. Ото боротьба з нєгодяями буде, скажи, Тоха? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Цирк 15.03.2017 14:30
Якщо такий демократ то називай прізвища!!! Хто звонив? а просто так глаголити то кожний вміє