реклама

реклама

На полігоні військової частини А2772 (м. Бердичів) 15 березня 2017 року відбувся показ нових зразків озброєння та військової техніки в рамках підготовки у 2017 році особового складу підпорядкованих військових частин сил спецоперацій Збройних Сил України. «Богдан-Моторс» демонструвала черкаську продукцію: броньований Барс-8 та спеціальний військовий «командирський» автомобіль Богдан 2351, що на даний час проходить державні випробування.

news-16.03.2017

Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

Представники військової частини сил спецоперацій ЗСУ відмітили, що військова техніка «Богдан-Моторс» оптимально розрахована на виконання військових завдань та відповідає вимогам ЗСУ.

Нагадаємо, що броньований автомобіль Барс-8 – власна розробка заводу АК «Богдан Моторс» та позиціонується як автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність більше 2-х тонн та призначений для перевезення особового складу до 10 осіб по пересічній місцевості, дорозі без покриття, з метою виконання тактичних завдань.

Барс

Серед основних переваг Барс-8 відзначено: забезпечення протимінного та балістичного захисту за стандартом STANAG 4569 Level 2, надійне повнопривідне шасі DodgeRam, посилена підвіска та мости, 6,7-літровий турбо-дизельний двигун Cummins потужністю 385 к.с., що надає автомобілю здатність долати круті підйоми та низький центр ваги, що унеможливлює перевертання при подоланні складних перешкод.

Спеціальний «командирський» автомобіль Богдан 2351 – повнопривідний п'ятимісний автомобіль має довжину 5126 мм, ширину 1800 мм, висоту 2280 мм.

14885319346AxS_h

Дизельний силовий агрегат Богдана 2351 має об’єм 2,0 л, потужність 105 кВт (143 к.с.) з максимальним крутним моментом 310 Нм/1800 об/хв, що поєднаний з механічною 6-ступеневою КПП. Особливістю спеціального військового «командирського» автомобіля є кліренс 200 мм та можливість блокування міжосьового диференціалу, що підвищує прохідні якості автомобіля в умовах бездоріжжя. Богдан 2351 здатен взяти на борт 5 чоловік в обмундируванні та перевозити вантаж масою до 1100 кг.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 СОЛДАТ 21.03.2017 19:31
Цитую Пісьмо с Крємля:
Цитую СОЛДАТ:
Бульбо!- от скажи мені недолугому - у тебе просто передчасний клімакс чи гіпертрофована туга за "совком"?Хто ж тебе су.... так в житті то образив? Чи ти просто дурепа?

У неї - три в одному. От тільки туга за совком - справді гіпертрофована, а клімакс - звичайний, відповідає її вікові. Проте архідурість бульбина не пов"язана ні з першим, ні з другим. Іноді розум приходить лише зі старістю. До "бульби" старість прийшла одна - пшик і більш нічого.

Зі старістю приходить або мудрість або склероз.Але і тут бульбі не повезло.Вона ПАМЯТАЄ свою "совкову" молодість і думає що зможе іі повернути :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Пісьмо с Крємля 21.03.2017 10:24
Цитую СОЛДАТ:
Бульбо!- от скажи мені недолугому - у тебе просто передчасний клімакс чи гіпертрофована туга за "совком"?Хто ж тебе су.... так в житті то образив? Чи ти просто дурепа?

У неї - три в одному. От тільки туга за совком - справді гіпертрофована, а клімакс - звичайний, відповідає її вікові. Проте архідурість бульбина не пов"язана ні з першим, ні з другим. Іноді розум приходить лише зі старістю. До "бульби" старість прийшла одна - пшик і більш нічого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 СОЛДАТ 20.03.2017 20:06
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
А гроші державні куди капають? в чію кишеню за ці зразки потекло? То хто заробляє на війні. Цікаво а чому військовий авторемонтний завод в Черкасах не отримав це замовлення з державним фінансуванням??? А ну патрійоти версії в студію.

Є АВТОРЕМОНТНІ заводи а є АВТОМОБІЛЕБУДІВ НІ....різницю уловлюєш?...гроші потекли в кишеню того хто збудував.Одне питання залишилось -ЦІНА?...ну і якість звичайно...А взагалі- ССО ЗСУ - це війська які в основному ходять пішки і в тилу ворога.Навіщо ім ці коробки презентували не зовсім зрозуміло... :-)

Ну ти повний неук :lol: :lol: :lol: . Путаєш СТО і шиномонтаж з оборонним заводом.

Бульбо!- от скажи мені недолугому - у тебе просто передчасний клімакс чи гіпертрофована туга за "совком"?Хто ж тебе су.... так в житті то образив? Чи ти просто дурепа? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 бульба 18.03.2017 01:16
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 бульба 18.03.2017 01:14
Цитую Черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
Є АВТОРЕМОНТНІ заводи а є АВТОМОБІЛЕБУДІВ НІ....різницю уловлюєш?...гроші потекли в кишеню того хто збудував.Одне питання залишилось -ЦІНА?...ну і якість звичайно...А взагалі- ССО ЗСУ - це війська які в основному ходять пішки і в тилу ворога.Навіщо ім ці коробки презентували не зовсім зрозуміло... :-)

Інфузорія туфелька - і та тебе швидше зрозуміла б, аніж "бульба". Її ж завдання - не розуміти щось, а тупо обгавкувати все українське.

Песику, якщо ти профан у цих питаннях, хоч би на людях не показував. Хоча профан ти у всьому - помийки налили от і лаєш по команді. Аби ти балаболе хоч колись побував на будь якому заводі, то зрозумів би різницбю між СТО і авторемонтним заводом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 СОЛДАТ 17.03.2017 20:37
Цитую Черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
Є АВТОРЕМОНТНІ заводи а є АВТОМОБІЛЕБУДІВ НІ....різницю уловлюєш?...гроші потекли в кишеню того хто збудував.Одне питання залишилось -ЦІНА?...ну і якість звичайно...А взагалі- ССО ЗСУ - це війська які в основному ходять пішки і в тилу ворога.Навіщо ім ці коробки презентували не зовсім зрозуміло... :-)

Інфузорія туфелька - і та тебе швидше зрозуміла б, аніж "бульба". Її ж завдання - не розуміти щось, а тупо обгавкувати все українське.

...Розумієш друже - сама по собі вона вже не страшна,як кажуть "собака гавкає а караван іде".Мені чогось останнім часом стало жалко іі просто як людину.Можливо останні копійки тратить на оплату інтернету але все-таки воює.Поважаю людей які боряться до останнього.Ворогів в тому числі.Іі б енергію та в благородних цілях.Ну нічого - "солдат дитину не зобидить".Буду бити сильно але акуратно. :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Черкащанин 17.03.2017 17:23
Цитую СОЛДАТ:
Є АВТОРЕМОНТНІ заводи а є АВТОМОБІЛЕБУДІВ НІ....різницю уловлюєш?...гроші потекли в кишеню того хто збудував.Одне питання залишилось -ЦІНА?...ну і якість звичайно...А взагалі- ССО ЗСУ - це війська які в основному ходять пішки і в тилу ворога.Навіщо ім ці коробки презентували не зовсім зрозуміло... :-)

Інфузорія туфелька - і та тебе швидше зрозуміла б, аніж "бульба". Її ж завдання - не розуміти щось, а тупо обгавкувати все українське.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 СОЛДАТ 17.03.2017 16:46
Цитую бульба:
А гроші державні куди капають? в чію кишеню за ці зразки потекло? То хто заробляє на війні. Цікаво а чому військовий авторемонтний завод в Черкасах не отримав це замовлення з державним фінансуванням??? А ну патрійоти версії в студію.

Є АВТОРЕМОНТНІ заводи а є АВТОМОБІЛЕБУДІВ НІ....різницю уловлюєш?...гроші потекли в кишеню того хто збудував.Одне питання залишилось -ЦІНА?...ну і якість звичайно...А взагалі- ССО ЗСУ - це війська які в основному ходять пішки і в тилу ворога.Навіщо ім ці коробки презентували не зовсім зрозуміло... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 бульба 17.03.2017 15:05
А гроші державні куди капають? в чію кишеню за ці зразки потекло? То хто заробляє на війні. Цікаво а чому військовий авторемонтний завод в Черкасах не отримав це замовлення з державним фінансуванням??? А ну патрійоти версії в студію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Регіональна Тальнівщина 17.03.2017 15:00
Цитую Черкащанин:
Нарешті промисловість працює на "оборонку"!


в першу чергу на особистий карман петюні, потім на особисту охорону петюні, а оборонці залишаються старі УАЗіки і ГАЗіки