реклама

реклама

Позафракційний депутат обласної ради Микола Булатецький у своєму дописі на «Фейсбуці» гостро розкритикував обласну владу та провладні політичні сили за «недемократичність» і тиск на свободу слова.

904752_191019701045979_1661217105_o «Моя шана горсті патріотів-блокадників, які перемогли корупційну мафію на чолі з Порошенком», – написав Булатецький.

Коментуючи зрив позачергової сесії обласної ради, яка мала прийняти звернення до керівництва держави на підтримку блокадників, Микола Булатецький звинуватив у цьому зриві провладні сили.

«Група депутатів облради намагалися хоч якось підтримати блокадників своїми рішеннями. Але ділки партії Порошенка, Ляшка, Яценка та Рибченко просто проігнорували та в повному складі не прийшли на сесію. Я вимушений попередити публічно Юрія Ткаченка і його кампанію: ви нищите демократію, виборче право, свободу слова на Черкащині. Як закінчив Тулуб – усім відомо...» – написав Булатецький.

Від депутата дісталося не тільки Блоку Петра Порошенка і Народному фронтові, а й Радикальній партії Ляшка і навіть «Батьківщині» та її лідеру Юлії Тимошенко.

«Банда Порошенка і її прихвостні більше місяця виливали бруд на патріотів, називали ворогами народу, – зазначив політик. – Цинічна брехня – це зброя лідерів БПП, Народного фронту, РПЛ... може ви думаєте Юля свята? За багато років вона привела в політику сотні негідників. І ще приведе не одну. Розпач.»

На думку Миколи Івановича, обласна рада не виконує жодну конструктивну функцію, і її слід розпустити.

«Переконаний, народ України веде війну на два фронти: з ворами українськими і вбивцями російськими. Думаю, світ не розуміє, що бариги російські й українські – це загроза для світопорядку в цілому», – підсумував Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО!!! 22.03.2017 18:04
Давай Миколо!Наводь порядок.Слюнтяї ні на що не спроможні.Ми тебе підтримуємо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Цирк 20.03.2017 09:39
А взагалі, навіщо обласна рада потрібна населенню області????? Що вона вирішує? Сільрад та міських рад достатнеьо щоб жила та процвітала область!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 бульба 19.03.2017 23:18
Цитую Диванний санітар:
Цитую Диванный воин:
Цитую Сем:
Вечный оппозиционер.

А кто ты?А я скажу-ты никто и звать тебя никак.можно по разному относиться к Булатецкому,но одно могу сказать,что пока мы диванные воины "света","гневно"одобряем,поучае м,критикуем,это т человек,хоть что-то делает,чтобы эта шакалья орда при власти чувствовала себя не комфортно.

Це Булатецький почуває себе некомфортно - декілька років намагається примкнути до "шакальей орды", а та пручається і не пускає до себе. "Чтоб они не делали, не идут дела" :lol:

Не беруть а клуб в Геронимівці ніхто не купляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 бульба 19.03.2017 23:17
Цитую Диванный воин:
Цитую Сем:
Вечный оппозиционер.

А кто ты?А я скажу-ты никто и звать тебя никак.можно по разному относиться к Булатецкому,но одно могу сказать,что пока мы диванные воины "света","гневно"одобряем,поучае м,критикуем,это т человек,хоть что-то делает,чтобы эта шакалья орда при власти чувствовала себя не комфортно.

леже на дівані далі, нге позорся.Влада на все це з великого бугра як і на весь народ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ВАСЯ 19.03.2017 20:40
КОЛЯ ! ТВОИ ВЫСКАЗЫВАНИЯ УЖЕ НИКТО ВСЬЕРЬЕЗ НЕ ВОСПРИНИМАЕТ ! САМОМУ НЕ ПРОТИВНО ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 О.ЧУПРИНА 19.03.2017 20:39
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Клоун. А сам то не проти був погодуватися з їхнього поросячого корита. Таким як Булатецький має бути тільки "позор і забвєніє"

Коли і де Булатецький годувався з якогось корита?Свої статки він заробив і заробляє тяжкою працею аграрія.Такі як ти не варті і мизинця Булатецького.Ти та подібні ссавці здібні лише споживати вироблене Булатецькими.Він є МИКОЛА БУЛАТЕЦЬКИЙ і це не скриває.Я є Олександр ЧУПРИНА І ПІДПИСУЮСЬ СВОЇМ ІМЕНЕМ.А ти хто є такий?Тобі навіть соромно назвати своє прізвище та ім'я.І ти ще смієш відкривати рота?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Регіональна Тальнівщина 19.03.2017 13:29
Клоун. А сам то не проти був погодуватися з їхнього поросячого корита. Таким як Булатецький має бути тільки "позор і забвєніє"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Диванний санітар 19.03.2017 13:01
Цитую Диванный воин:
Цитую Сем:
Вечный оппозиционер.

А кто ты?А я скажу-ты никто и звать тебя никак.можно по разному относиться к Булатецкому,но одно могу сказать,что пока мы диванные воины "света","гневно"одобряем,поучае м,критикуем,это т человек,хоть что-то делает,чтобы эта шакалья орда при власти чувствовала себя не комфортно.

Це Булатецький почуває себе некомфортно - декілька років намагається примкнути до "шакальей орды", а та пручається і не пускає до себе. "Чтоб они не делали, не идут дела" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Винниту друг индейцев 19.03.2017 12:00
Цитую Диванный воин:
Цитую Сем:
Вечный оппозиционер.

А кто ты?А я скажу-ты никто и звать тебя никак.можно по разному относиться к Булатецкому,но одно могу сказать,что пока мы диванные воины "света","гневно"одобряем,поучае м,критикуем,это т человек,хоть что-то делает,чтобы эта шакалья орда при власти чувствовала себя не комфортно.

Вы серьезно думаете что он борется за Вас.Смею огорчить.Он работает на свой карман еще с совдепии.Пытаетcя вскочить в поезд под названием "Украина",идущий под откос.Не машинистом порулить так хоть вагоновожатим "чай" разносить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 Диванный воин 19.03.2017 09:42
Цитую Сем:
Вечный оппозиционер.

А кто ты?А я скажу-ты никто и звать тебя никак.можно по разному относиться к Булатецкому,но одно могу сказать,что пока мы диванные воины "света","гневно"одобряем,поучае м,критикуем,это т человек,хоть что-то делает,чтобы эта шакалья орда при власти чувствовала себя не комфортно.