реклама
Книжковий фестиваль
реклама
Жіночі старти

Міжнародна благодійна організація  «Чотири лапи» допомагає Черкащині вирішувати проблему безпритульних тварин.

На Черкащину прибули фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна», аби провести масову стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин у Золотоноші, Каневі та Катеринополі.

Як відомо, торік на Черкащині було прийнято «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки», що передбачає створення у регіоні мережі стерилізаційно-карантинних пунктів і перехід до вирішення проблеми безпритульних тварин шляхом стерилізації і вакцинації проти сказу. Через півроку від початку дії Програми,  у області уже було створено три перших стерилізаційно-карантинних пункти – у Золотоноші, Каневі та Катеринополі - завдяки допомозі Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні.

Сьогодні ж, завдяки міжнародній благодійної організації із захисту тварин «Чотири лапи», штаб-квартира якої знаходиться у Відні (Австрія), у  Золотоноші, Каневі та Катеринополі буде проведено масштабну стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин. Усіх їх також буде обліковано та поставлено бірки у вухо із ідентифікаційним номером.

Наразі фахівці ТОВ  «Чотири лапи Україна» уже стерилізують і вакцинують безпритульних тварин у Золотоноші, проводячи відлов разом з працівниками місцевого КП «Міський Водоканал». Містян влада закликає повідомляти про детальні локації перебування безпритульних тварин за телефонами 5-26-47 (КП «Міський Водоканал») та 5-30-77 (відділ благоустрою УЖКГ). Після 2 тижнів роботи у Золотоноші, «Чотири лапи»  вирушать до Канева, а тоді – і до Катеринополя, аби так само оперативно і масштабно вирішити і там проблему безпритульних тварин .

Для довідки:

FOUR PAWS («Чотири лапи») -  міжнародна благодійна організація з захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах.

FOUR PAWS прибув в Україну для надання допомоги місцевій владі в реалізації гуманних методів контролю чисельності тваринного населення. Метод спіймав – стерилізував – відпустив є єдиним стійким рішенням проблеми безпритульних собак, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Європейським парламентом. Він блокує розмноження тварин на вулицях і їх сексуальну поведінку, яка є найбільш поширеною причиною нападу безпритульних собак, а також допомагає запобігти захворювання, такі як сказ.

У 1993 році FOUR PAWS розпочали стерилізаційні та вакцинаційні проекти, і з тих пір успішно працює в таких країнах, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Македонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Румунія, Словаччина, Швейцарія, Сербія, Індія, Шрі-Ланка, Йорданія.

реклама

Коментарі  

 
+4 #2 Черкащанка 20.03.2017 09:30
Молодцы респект.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Петрович 20.03.2017 08:04
Нам би з безпритульними людьми щось вирішити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...