реклама Черкащанка
реклама

19 березня в дитячій недільній школі, яка діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі УПЦ Київського патріархату (м. Черкаси) відбулося перше заняття для дітей підліткового віку (12-17 років). Про це інформує прес-служба Черкаської єпархії.

DSC_0007

Заняття провів керівник недільної школи ієр. Василій Паплик на тему: «Сенс людського життя з точки зору християнства». Священик розповів дітям про високе призначення людини в цьому світі, про найвищу мету людського життя – єднання з Богом та спасіння душі, та те як цього досягнути. Також було сказано і про цінність життя людини, проблему суєцидів серед підлітків, про так звані «групи смерті» в соціальних мережах та інші важливі питання. Також о. Василій відповів на запитання, які цікавили дітей.

Вихованці молодшої групи недільної школи прослухали лекцію на тему: «Дев'ята заповідь блаженства», а також провели чергову репетицію дитячого хору, готуючи до виконання другий антифон.

Заняття будуть проводитися щонеділі о 15:00 для молодшої групи (7-11 років) та о 15:25 для підліткової групи (12-17 років), запрошуємо всіх бажаючих долучитися до дитячої недільної школи ім. Ап. і Єв. Іоанна Богослова.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...