реклама

реклама

ВО «Батьківщина» може висунути на майбутніх виборах депутата міськради Юрія Тренкіна кандидатом у нардепи по 194-му округу з центром у Черкасах, який зараз представляє в парламенті нардеп Олег Петренко. Ця інформація нині активно поширюється серед депутатського корпусу Черкаської міськради. «Прочерк» звернувся до Юрія Васильовича по коментар.

12279104_445140822350087_1205161297830777493_n

– Поки що такого рішення немає, – сказав Юрій Тренкін. – Бажання, віра, сили, знання і вміння щось змінити – є. Не забігаючи наперед, скажу, що в разі, якщо партія ухвалить таке рішення, то для мене буде велика честь представляти «Батьківщину». Але поки що говорити на цю тему – зарано.

реклама

Коментарі  

 
+6 #18 калаш 21.03.2017 12:15
Цитую максим:
Якщо вже в партії БЮТ таких кандидатів підбирають то очевидно, що справи в партії кепські. Ворюга, злодюга, бюджету деребанщик просто хам з хамів, невже таке буде йти в народні депутати від колись поважаючої себе партії Юлі.

А Ви що в БЮТі "газової принцеси" і бездомної по декларації Ю.Тимошенко інших бачили? :lol: :lol: Мер теж, до обрання його головою 0 /нуль/ копійок в рік заробляв і з цього "нуля" платив "нуль" налогів в державну казну та на пенсії пенсіонерам, інвалідам АТО, на озброєння армії та боротьбу з загарбниками України. :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Щука 21.03.2017 11:12
Який сенс робити пластичну операцію?! Фасад оновиш, а каналізація все одно стара!!!! (Фаїна Раневська)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Митниця - це АЗОВ 21.03.2017 10:12
Якийсь дурень такі манси продумував: на окрузі, який минулого разу обрав Петренка як ветерана АТО і представника націоналістично -правого "Азову" - попробують продвинуть баригу Трєнькіна з юлькиної "Батьківщини"?!
Треба й собі виставлять кандидатуру - бо за такого хм...ря як Трєнькін проголосує лише рівно стільки, скільком він персонально гостинці з "Мясної лавки" роздасть. Та й то частина прожує мяско, але тільки сплюне в його бік ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Досье 21.03.2017 10:01
Вот только занавес карьеры у этих двух будет разным: Тренькин с треском пролетит на выборах в ВР - и то, если будут досрочные, а в случае очередных - он просто до них не дотянет. Но он еще долго будет барахтаться в городской политике третьего эшелона. А вот Овч навсегда исчезнет с политики еще до конца нынешнего года - либо вместе с Ткаченко, либо же Ткаченко додумается сбросить его как по всем параметрам самое слабое звено в системе, а сам останется еще на какое-то время на плаву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Досье 21.03.2017 09:59
Цитую Почти политолог:
Корешок зама губера Сергея овчаренко - и этим все сказано. :-x. Любитель натренькать и побалаболить.

"Двое с ларца, одинаковы с лица" :lol:
У Овча и Треньки - практически одинаковая биография. У обоих в их основном бизнесе погоняла "Колбасник": у Овча - среди коллег-корчмарей, у Треньки - среди других лавочников. В политику тоже пришли похоже, как недоросли-мажоры: Овча за ручку привел родной папа, а за Треньку замолвил слово мироновский дядя - поэтому его усыновил Тоха Зализяка.
Причем оба колбасника пришли в политику исключительно для того, чтобы с государства зелени настричь для своих генделей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Александр 20.03.2017 21:41
Мясна хата прет на Киев..
хотя это все было давно предсказуемо.. зачем же на самом густонаселенном округе магистраль строилась :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #12 Перехожий. 20.03.2017 19:27
Шляхом підробок та махінацій за тиждень створив фірму і по фіктивно проведеному конкурсу став підрядчиком в Соснівському Субі по прибиранню прибудинкових територій. Двірників змусили за один день перейти в фірму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 симон 20.03.2017 19:03
Тренкін позорить зараз свій округ своїми справами по тендерах по харчуванню дітей а то буде вже всі Черкаси позорити не дай Бог!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 Кто здесь? 20.03.2017 18:26
*** тобі, а не Верховну Раду!!!
Вручення головам ОСББ Митниці $,€ чи £ пропадуть зря ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Чемерис 20.03.2017 18:26
Тренкiн, ти не Черкаси там представляти будеш (якщо пройдеш), а «Мироновський хлiбопродукт»!