реклама
Програма навчання депутатів

Дисциплінарна палата ВРП тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Соснівського районного суду міста Черкаси, повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ Вищої ради правосуддя.

128007 Згідно з пунктом 7 статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 17 березня 2017 року, суддя Соснівського районного суду міста Черкаси Чепурний Валерій Петрович тимчасово відсторонений від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про його звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #1 Цирк 21.03.2017 08:29
Отакої.... рішення проти майданівців приймала ціла кагорта суддів, а під роздачу попав лише один... іншим дали можливість піти на пенсію з її шаленними розмірами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама