реклама

реклама

Рух транспорту на бульварі Шевченка буде тимчасово перекритий між вулицями Лазарєва та Митницькою з 22 по 29 березня. За це рішення проголосували сьогодні члени виконкому.


Як заявив заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко:

- Бульвар Шевченка починаємо ремонтувати капітально!

Також 23 та 24 березня рух буде заборонено непарною стороною бульвару Шевченка між вулицями Лазарєва та Смілянською, а 24 та 25 березня - непарною стороною бульвару Шевченка між вул. Смілянською та вул. Митницькою.

25 та 26 березня рух перекриють парною стороною бульвару Шевченка між вулицями Лазарєва та Смілянською.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Ruslan 23.03.2017 10:35
Цитую Перехожий.:
Сьогодні спотерігав ремонт бул. Шевченка в районі машбуду. Навіщо Ви викидаєте гроші на вітер? Без вирубки, замість бітуму- мастика, без видування сміття. Враження що по дорозі прогнали стадо корів. Так ще ж і триматися не буде. Для того щоб прозвітувати що розпочали ремонт? Толя де твій фаховий контроль як будівельника? Тепер розуміємо що дороги твій коньок.

И плитка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 федор принципиальный 22.03.2017 19:49
Бондаренко отрабатывает червонный папирец фреймут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СОЛДАТ 22.03.2017 17:43
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую язон:
.
Так что-может из Архангельска "пацанов" пригласим? Пускай научат наших.Заодно и "ватная" публика немного поостынет.А то кипишу в комментах много а толку ноль. :lol: :lol: :lol:

А таких як ти заженуть за можайський щлях.

Чи не ти заганяти будеш "ватнику"?Сьогодні уже тверезий? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Толя металл 22.03.2017 17:11
Я побив усю зимову гуму на тих Шевченкових ямах і тепер не має грошей на нову, бо відкати закінчилися. От і починаємо освоювати нові відкати від Армена . Але він жалкується що так багато відкатив, тепер висота асфальту буде лише 3см. Я думаю до нових виборів вистачить, а там може Юлька допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 черкаси 22.03.2017 11:36
будуть дороги ремонтувати? без дощу? не вірю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 прохожий 22.03.2017 10:06
Цитую СОЛДАТ:
Цитую язон:
Весь асфальт, уложенный с нарушениями технологии - сойлёт со снегом следующей весной. Кроме того, что будет разбито колёсами уже в этом году. Но градолначальнич кам нашим главное - потёмкинщина... Потому что киевского начальства они боятся, а наНАС - им плевать. Ладно, в России круче - в Архангельске к сановному визиту дорогу буковым паркетом выложили - типа это дешевле, чем асфальтировать... Материть этот состав черкасской городской власти бесполезно - они по другому не умеют и не хотят. Доказали в 2013, доказывают и сейчас. Их просто надо гнать от власти мощными пинками под жирный зад. И больше такое не выбирать.
Так что-может из Архангельска "пацанов" пригласим? Пускай научат наших.Заодно и "ватная" публика немного поостынет.А то кипишу в комментах много а толку ноль. :lol: :lol: :lol:

А таких як ти заженуть за можайський щлях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Галя 22.03.2017 00:30
Капітально гроші освоять, а от чи відремонтують - не факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 СОЛДАТ 21.03.2017 19:50
Цитую язон:
Весь асфальт, уложенный с нарушениями технологии - сойлёт со снегом следующей весной. Кроме того, что будет разбито колёсами уже в этом году. Но градолначальнич кам нашим главное - потёмкинщина... Потому что киевского начальства они боятся, а наНАС - им плевать. Ладно, в России круче - в Архангельске к сановному визиту дорогу буковым паркетом выложили - типа это дешевле, чем асфальтировать... Материть этот состав черкасской городской власти бесполезно - они по другому не умеют и не хотят. Доказали в 2013, доказывают и сейчас. Их просто надо гнать от власти мощными пинками под жирный зад. И больше такое не выбирать.
Так что-может из Архангельска "пацанов" пригласим? Пускай научат наших.Заодно и "ватная" публика немного поостынет.А то кипишу в комментах много а толку ноль. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 язон 21.03.2017 16:20
Весь асфальт, уложенный с нарушениями технологии - сойлёт со снегом следующей весной. Кроме того, что будет разбито колёсами уже в этом году. Но градолначальнич кам нашим главное - потёмкинщина... Потому что киевского начальства они боятся, а наНАС - им плевать. Ладно, в России круче - в Архангельске к сановному визиту дорогу буковым паркетом выложили - типа это дешевле, чем асфальтировать... Материть этот состав черкасской городской власти бесполезно - они по другому не умеют и не хотят. Доказали в 2013, доказывают и сейчас. Их просто надо гнать от власти мощными пинками под жирный зад. И больше такое не выбирать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #4 Перехожий. 21.03.2017 14:59
Сьогодні спотерігав ремонт бул. Шевченка в районі машбуду. Навіщо Ви викидаєте гроші на вітер? Без вирубки, замість бітуму- мастика, без видування сміття. Враження що по дорозі прогнали стадо корів. Так ще ж і триматися не буде. Для того щоб прозвітувати що розпочали ремонт? Толя де твій фаховий контроль як будівельника? Тепер розуміємо що дороги твій коньок.