реклама

Черкаська медична академія планує готувати магістрів медсестринства, реабілітологів і сімейних лікарів. Про це в інтерв’ю телеканалу «ВІККА» повідомила ректор академії Інна Губенко.

header_big_grad-e1484818530751

– Ще у 2010 році обласна рада ухвалила рішення про реформування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію, – нагадала Інна Яківна. – Тому ми перейшли до нового статусу, маючи вже належні наукові кадри, належну матеріально-технічну базу, потенціал нашого студентства. Зараз переходимо від підготовки медсестер-бакалаврів до медсестер-магістрів. Хочемо готувати медичних реабілітологів і лікарів. Плануємо розпочати з загальної практики-сімейної медицини – з того, що на сьогоднішній день найбільш актуальне і необхідне нашому суспільству, черкащанам.

Нагадаємо, 3 грудня 2010 року обласна рада дала дозвіл на зміну статусу і реорганізацію свого комунального освітнього закладу – Черкаського медичного коледжу – в Черкаську медичну академію. 18 грудня минулого року депутати облради проголосували за перейменування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію. Відповідно до статуту, академія є правонаступником медичного коледжу.

реклама

Коментарі  

 
 
 
+17 #2 коллега 22.03.2017 13:58
Ув. Инна Яковна, обратите внимание на наш состав администрации, некоторые члены позволяют себя вести с коллегами-преподавателями неподобающим образом, возомнив из себя небожителей (Шевченко Александра Теодоровна). Аттестацию преподавателей она превратила в ад. Мы- все люди и обращаться к нам нужно подобающе. Спасибо :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Коваль 22.03.2017 12:19
Про які наукові кадри вона говорить? Цирк на дроті, а не академія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...