реклама

Реконструкцію черкаського бульвару Шевченка від вулиці Лазарєва до площі Богдана Хмельницького планували виконати за три дні. Та завадила погода і... попередні ремонти. Про це йшлося сьогодні під час прес-конференції в міській раді.

Вулиця

– Багато часу забрали тендерні процедури (ми 3-4 рази вигравали тендери, які потім скасовували), потім час пішов на перебирання бортового каменю, – розповів представник виконавця робіт, ПП ПВКП «Укрєвробуд 2013» Андрій Назарян. – Коли зняли асфальт, на кварталі біля драмтеатру побачили, що в попередні роки основу робили з різних матеріалів – були бетонні плити, пресований шлакоблок, бруківка... Але все одно ми б упоралися за три дні, якби справдилися прогнози синоптиків. Але наприкінці осені несподівано почалися дощі.

Назарян

Як додав директор департаменту архітектури та містобудування міськради Артур Савін, найлегше було б покласти асфальтобетонну суміш, незважаючи ні на які обставини. Але виконавець робіт і місто вирішили суворо дотримуватися технологій, щоб дорожнє покриття не зруйнувалося за пару років.

– Дорога має добре просохнути, – додав Артур Олександрович. – Ця обставина затримує початок робіт. Планували їх розпочати у вівторок 21 березня, але пройшли дощі, й тепер знов потрібно кілька днів, щоб дорога добре просохла.

На запитання журналістів, чому початок робіт торік не можна було відкласти до весни, Артур Савін відповів, що товари і послуги зростають у ціні, і якби роботи розпочалися зараз, вони б були дорожчі відсотків на 20. Тому старалися стартувати якомога швидше.

Савин

– Хотілося зробити все й одразу. Не вийшло так, як гадалося. В цьому є наша помилка. Ми її врахуємо. Тепер усі роботи по нових об’єктах розпочинатимемо до середини літа, – зазначив Артур Савін.

До речі, виконання робіт на бульварі Шевченка від вулиці Припортової (колишньої Героїв Сталінграда) до Різдвяної виграла інша будівельна організація – ТОВ «Автомагістраль-Центр» (саме ця структура ремонтує вулицю Менделєєва на лісовій ділянці). Якщо фінансування буде виділятися вчасно, роботи планують закінчити до кінця червня. Але належного фінансування в бюджеті не передбачено, тому на прес-конференції говорили радше про 2018 рік.

реклама

Коментарі  

 
+4 #2 Розум 25.03.2017 10:12
П'ятирічку - за три дні. Аргументи розраховані на лохів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Оракул 24.03.2017 17:49
Вийшло як завжди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...