22 березня 2017 року в м. Черкаси відбулося знамення подія-пройшов ІІ відкритий міській конкурс фортепіанної музики «Чарівний рояль». Конкурс проводиться раз на два роки. В 2017 році на свято фортепіанної музики з’їхалися діти з міських та районних шкіл, з Шполи, Сміли, Драбова та м. Черкаси. Всього на конкурс було заявлено 115 заявок, участь прийняло 108 дітей.
Діти-піаністи змагалися у 3-х вікових категоріях та у наступних номінаціях: «MАЕSTRO» - програмна класична музика, приймають участь учні – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
- «СLASSIC» - програмна класична музика, приймають участь учні, що не є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
-«GRADUS AD PARNASSUM» - популярна музика.
-«DUET» - гра в ансамблі.
Журі конкурсу було представлено провідними викладачами міських шкіл, очолювала журі викладач вищої категорії, методист Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака – Артемовського Гробман Маріанна Олександрівна. Члени журі відмітило професійний виконавчий рівень підготовки учасників конкурсу.
При підведенні підсумків юні піаністи отримали дипломи та задоволення від професійного змагання.
Поздоровляємо всіх учасників з прекрасними результатами та бажаємо наступних перемог на конкурсних сценах різних рівнів:
І вікова категорія ( до 9-ти років)
Номінація «GRADUS AD PARNASSUM»
1 |
Розіна Вероніка |
1 |
Рудченко С.І. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
2. |
Коваль Анастасія |
1 |
Протас Т.К. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
3. |
Кондратенко Аріна |
1 |
Шуліка Л.М. |
ДМШ № 1 |
І |
4. |
Новікова Софія |
2 |
Курінна А.Б. |
ДШМ |
Гран-Прі |
5. |
Лясковський Лев |
2 |
Шакун Т.І. |
ДШМ |
ІІІ |
6. |
Доан Ніка |
3 |
Курінна А.Б. |
ДШМ |
ІІІ |
Номінація «CLASSIC»
1. |
Глухов Олександр |
2 |
Андрійчук Н.В. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
2. |
Нікітенко Анастасія |
2 |
Волчановська В.В |
ДМШ № 2 |
ІІІ |
3. |
Огілько Аліса |
2 |
Кужман Т.О. |
ДМШ № 5 |
ІІІ |
4. |
Красножон Анастасія |
2 |
Андрійчук Н.В. |
ДМШ № 1 |
І |
5 |
Линник Марина |
2 |
Колісниченко А.Є |
ДМШ № 5 |
ІІІ |
6. |
Гладкій Ірина |
3 |
Рудьковська С.В. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
Номінація «MAESTRO»
1. |
Алєксєєнко Анна |
1 |
Лалетіна О.Б. |
ДМШ № 3 |
ІІ |
2. |
Басиста Олександра |
2 |
Талан О.В. |
ДШМ |
І |
3. |
Новікова Софія |
2 |
Лалетіна О.Б. |
ДМШ № 3 |
Гран-Прі |
4. |
Гаркавенко Тихон |
2 |
Іщенко С.О. |
Смілянська ДМШ № 2 |
ІІ |
5. |
Гурін Ілля |
3 |
Лалетіна О.Б. |
ДМШ № 3 |
ІІ |
6. |
Сухановська Марина |
4 |
Талан О.В. |
ДШМ |
Гран-Прі |
Номінація «DUET»
І вікова категорія (до 9 років)
1. |
Линник Марина Линник Ірина |
2 2 |
Колісниченко А.Є |
ДМШ № 5 |
ІІІ |
2 |
Байдик Анна Ковальчук Сергій |
4 7 |
Ган Інна Романівна |
ДМШ № 5 |
ІІІ |
ІІІ вікова категорія(13 -16 років)
1. |
Губанова Марія Фесак Поліна |
6 6 |
Капустіна А.А. |
ДМШ № 3 |
ІІІ |
2. |
Матіка Олександра Матвієнко Інга |
7 7 |
Гегельська О.Д. |
Шполянська ДШМ |
Гран-Прі |
ІІ вікова категорія (10 – 12 років)
Номінація «GRADUS AD PARNASSUM»
1. |
Христенко Анна |
4 |
Видовська Ю.І. |
Драбівська ДШМ |
ІІІ |
2 |
Голубєва Карина |
5 |
Нікітченко О.В. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
Номінація «CLASSIC»
1. |
Починок Марія |
4 |
Деркач І.А. |
ДМШ № 1 |
І |
2. |
Іванча Єва |
4 |
Кужман Т.О. |
ДМШ№5 |
ІІ |
3. |
Мікіш Анна |
4 |
Дубінська Л.Л. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
4. |
Редько Аліна |
5 |
Олійник Т.А. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
5. |
Фурман Софія |
5 |
Чернявська І.В. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
Номінація «MAESTRO»
1. |
Степаненко Юліана |
3 |
Осіпенкова В.П. |
ДМШ № 3 |
ІІІ |
2. |
Клейн Марія |
4 |
Кужман Т.О. |
ДМШ № 5 |
Гран-Прі |
3. |
Панімаш Ірина |
4 |
Курінна А.Б. |
ДШМ |
ІІ |
4. |
Нікітін Ярослав |
4 |
Дробницька С.В. |
ДМШ № 3 |
І |
5. |
Білоус Дар’я |
4 |
Осіпенкова В.П. |
ДМШ № 3 |
Гран-Прі |
6. |
Талах Олександр |
5 |
Андрійчук Н.В. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
ІІІ вікова категорія (13 – 16 років)
1. |
Тищенко Вікторія |
6 |
Чернишова О.П. |
ДМШ №5 |
ІІІ |
2. |
Матвієнко Інга |
7 |
Гегельська О.Д. |
Шполянська ДШМ |
І |
3. |
Демченко Олена |
7 |
Таран О.М. |
ДМШ № 1 |
І |
4. |
Слободянюк Ярослав |
8 |
Мазур Н.О. |
ДМШ № 5 |
ІІІ |
5. |
Мордакова Катерина |
8 |
Кравченко Л.В. |
ДМШ № 1 |
І |
Номінація «GRADUS AD PARNASSUM»
Номінація «CLASSIC»
1. |
Юхимчук Світлана |
8 |
Хараборкіна О.О. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
2. |
Авраменко Леонід |
7 |
Нікітін С.А. |
ДМШ № 1 |
ІІІ |
Номінація «MAESTRO»
1. |
Суддя Анастасія |
5 |
Мурза А.А. |
ДМШ № 3 |
ІІІ |
2. |
Бояр Ганна |
6 |
Шакун Т.І. |
ДШМ |
Гран-Прі |
3. |
Браун Вероніка |
7 |
Дубінська Л.Л. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
4. |
Таран Наталія |
7 |
Шуліка Л.М. |
ДМШ № 1 |
Гран-Прі |
5. |
Краснодимський Дмитро |
7 |
Нечушкіна О.В. |
ДМШ № 1 |
Гран-Прі |
6. |
Новікова Марія |
8 |
Курінна А.Б. |
ДШМ |
Гран-Прі |
7. |
Іванча Ангеліна |
7 |
Кужман Т.О. |
ДМШ № 5 |
І |
Номінація «MAESTRO»/«GRADUS AD PARNASSUM»
1. |
Панімаш Ірина |
4 |
Курінна А.Б. |
ДШМ |
ІІ |
2. |
Зінченко Юлія |
5 |
Рудченко С.І. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
3. |
Богма Анастасія |
5 |
Таран О.М. |
ДМШ № 1 |
ІІ |
4. |
Перепелиця Віра |
7 |
Волчановська В.В |
ДМШ № 2 |
ІІ |