реклама

реклама

Перший заступник голови Верховної Ради України, черкащанка Ірина Геращенко вважає, що події в Мінську свідчать про те, наскільки далеко Україна відійшла від так званого «руського світу».

1977545

«Новини з Мінська – найяскравіше свідчення того, як далеко ми відірвалися від "русского мира", – написала народний депутат у «Фейсбуці». – І якою ціною вибороли нашу свободу і демократію... Не маємо права повернутися назад в стойло. P.S. В офіційних теленовинах на офіційних ТБ-каналах Білорусі – жодних новин, тиша і благодать. Ніяких протестів, це вам наснилося...»

Нагадаємо, 25 березня в столиці Білорусі Мінську в ході, приуроченій до Дня волі, взяло участь кілька тисяч осіб. Однак силовики не дозволили провести мітинг і провели масові затримання.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Регіональна Тальнівщина 27.03.2017 17:13
Досить включити будь-який із так званих "загальнонаціона льних" телеканалів, щоб зрозуміти що Геращенко також бреше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Не прив`язаний 27.03.2017 14:26
Куда ви лічно разом з патроном оторвались? Ненажерливі упирюги з портфелями по обидва боки умовного кордону і бабоси поровну. Якщо хтось і відірвався, то прості люди, але ви не маєте до них ніякого відношення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 СОЛДАТ 27.03.2017 13:43
Цитую Лорхен:
Геращенко,с утра было хорошее настроение,пока не прочитала твоё -"мы оторвались..."и это только оглавление и настроение,как не бывало.Ну не лезь ты в каждую дырку затычкой!

...Доця - у тебя настроение зависит от ***** или от оглавления?Ты как-то разберись на досуге :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 депутат 27.03.2017 13:29
Геращенко, це ти про кого, відірвались, те, що ви відірвались, ми бачим, тільки немає кому вас на місце поставить. Як нічого не робиш, то краще не нагадуй про себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 федор принципиальный 27.03.2017 11:35
Они оторвались от народа-это точно и по зарплате,и по пенсиям,и по возможности покупать колбасу колбасу по 200 грн вместо ливерной,как это делают миллионы украинцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Фунт 27.03.2017 11:17
Страну в долги загнали,без денег МВФ дефолт. Сплошная цензура. Рвись дальше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Лорхен 27.03.2017 10:47
Геращенко,с утра было хорошее настроение,пока не прочитала твоё -"мы оторвались..."и это только оглавление и настроение,как не бывало.Ну не лезь ты в каждую дырку затычкой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Антистец 27.03.2017 10:46
Русский мир - не гуляй поле. Он оторвался далеко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 ZNZ 27.03.2017 10:33
Насправді прояви "руSSкого міра" всюди однакові - у рашці, в Білорусі, у спробі організації держперевороту в Чорногорії...
До речі, янукович, здуру послухавшись Москву, так само побив студентів у Києві, як зараз побили пенсіонерів у Мінську. Чим це закінчилося для януковича і його камарільї - відомо. Те саме чекає і на лукашенку з пукіним. ІМХО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 . 27.03.2017 09:23
Просто Яник був переляканим фуфєлом, який від попадання яйцем падав у обморок. А Лукашенко впиратиметься до останнього і кров проливатиме не менш від путлєра.