реклама

реклама

Бойовика терористичної організації «ДНР», який намагався потрапити в Україну, затримала Служба безпеки України під час перетину державного кордону з Російською Федерацією.

У березні минулого року мешканець Золотоніського району Черкаської області приєднався до одного з незаконних збройних угруповань терористів. Він був навідником-оператором БМП і брав активну участь у бойових зіткненнях з силами антитерористичної операції.

Крім цього бойовик залучався своїми кураторами до збору інформації про склад і озброєння українських військ та місця їх дислокацій.

У лютому 2017 року співробітники Управління СБ України у Черкаській області заочно оголосили терористу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та оголосили його у всеукраїнський розшук.

Наразі затриманому обрано запобіжний захід, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Слідчі дії тривають.

Про це повідомили в прес-службі СБУ Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #8 СОЛДАТ 28.03.2017 21:55
Дивився виступ цього "марпєха" на ватному телеканалі "звязда".До чого ж воно тільки приморожене,див но що не назвав себе автором ліквідаціі У.Бен-Ладена. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Дивіться якісне! 28.03.2017 21:26
Набагато цікавіше інтерв"ю з цим бандитом і пропагандистом рашки (причому з відкритою фізіономією!) - у сюжеті Андрія Цаплієнка на "1+1" (дивитися відео з 3-ї хвилини): https://tsn.ua/ato/ukrayinski-viyskovi-gotuyutsya-do-boyovoyi-ataki-boyovikiv-u-rayoni-mariupolya-902813.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Не вірю йому! 28.03.2017 21:18
Швидко навчили сєпара говорити правильно: "так називаємой Донєцкой рєспублікі", "так називаємого полка", "прізиваю "ЛНР-ДНР" виполнять Мінскіє соглашенія"...
Що толку з такого "каяття", якщо він практично ще вчора готовий був вбивати українців?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Регіональна Тальнівщина 28.03.2017 19:15
Цитую Черкащанин:
Чого тоді місцеві так "жеманнічають"?!!!


Не хочуть, щоб їхнього "героя" хтось впізнав і не сказав потім, що бачив на сайті "ПРочерку". Сподіваються, що їх прийде визволяти ОРДЛО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Не новина цей лох 28.03.2017 17:34
Прокуратура про арешт цього дебіл повідомляла ще 16 березня. Писали, що арештований 9 березня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Черкащанин 28.03.2017 13:47
Тю! А чого фізіономія урки досі заретушована?
Цих і відео, і фото незаретушованих з повними даними "хєроя" в інтернеті вже повно - те саме відео цього типа, тільки без ретуші, бачив вже навіть у "ТСН-тиждень" на "1+1". Інформація розповсюджуєтьс я з подачі прес-служби центрального офісу СБУ. Чого тоді місцеві так "жеманнічають"?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Весна-пора садить бульбу! 28.03.2017 13:24
"Прочерк", мені здається, чи ви вже про цього хмиря писали учора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 СОЛДАТ 28.03.2017 12:15
Красиво "щебече " сєпарок.І героізм десь подівся. ;-)