реклама

реклама

Забирати вклади з банків з російським капіталом, щоб не сприяти внутрішній окупації країни, - закликали сьогодні в Черкасах активісти ряду організацій і партій.

DSC_0004

DSC_0013

Декілька десятків представників Національного корпусу, «Свободи», Правого сектору тощо провели невеликі мітинги під стінами відділень банків «Сбербанк» та ВТБ Банк. Вони заклеїли банки наклейками та замалювали стіни фарбою.

DSC_0016

– При владі бариги. Нині влада дозволяє діяльність в Україні банків з капіталом тієї країни, з якою ми ведемо війну. Ми закликаємо забирати вклади з російських банків, оскільки ці банки таки будуть закриті. Нагадаю, що частка російського капіталу в банківському секторі України з 2014 по 2017 рік зросла з 12% до 40%. Чи це нормально? Це пряма спроба інтервенції Росії в українську економіку, спроба монополізувати нашу економіку. але російські банки існують в Україні не для того, щоб ви там могли зберігати свої заощадження, а щоб спонсорувати тероризм і сепаратизм в Україні, – заявив екс-член виконкому, представник Національного корпусу Дмитро Кухарчук.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 СОЛДАТ 29.03.2017 15:03
Цитую федор принципиальный:
Лучше было бы,чтобы эта молодежь направила свои силы на снижение цен на коммуналку,прод оволльственные товары,на уничтожение коррупции и борьбы со взяточниками,фа милии которых знает весь город,хотя бы в масштабах нашего города,а нам,горожанам надо молодежь поддержать.

Федя- давай конкретику как это сделать - снизить цену на комуналку,продо вольствие,уничт ожить коррупцию и т.д.хотя-бы в масштабах нашего города.Конкретные шаги давай ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Реаліст Комаров 29.03.2017 13:35
Цитую Вибірковість дивна у вас:
А в російський "Промінвест" жодного разу протягом усіх акцій так і не заглянули :sigh:
Виникає запитання: чим же так "вгодив" азовцям "Промінвестбанк", напряму зав"язаний на сімейство Путіна?!!

бо замовлення від покупців було саме на Сбербанк. Дійде черга і до інших, а може й ні.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Глафирия 29.03.2017 11:20
Цитую Черкасчанин:
Активистам очередных денег дали?Бо шото их деятельность строго совпадает с интересами "бизнесменов" любимого города.

А как смотреть на то, что "активисты", что сейчас бузят для поднятия рейтинга перед очередными выборами и бойкотами ставят палки в колеса, как они говорят Президенту Украины, а на самом деле разваливают экономику Украины, тем временем кредитуются банком Ахметова, которого бойкотируют на Донбассе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 федор принципиальный 29.03.2017 11:14
Лучше было бы,чтобы эта молодежь направила свои силы на снижение цен на коммуналку,прод оволльственные товары,на уничтожение коррупции и борьбы со взяточниками,фа милии которых знает весь город,хотя бы в масштабах нашего города,а нам,горожанам надо молодежь поддержать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 ДЖЕКО 29.03.2017 10:57
Дійсно, при владі - бариги. Діма, друже, ти копни ширше, яким колам і кому в Україні ці події на Сході вигідні і ким і звідки ці маріонетки керуються. Війна ця штучна і спланована. І виконавці сидять у телику і "плачуть" за загиблими хлопцями. Ви займаєтеся лише наслідками цього всього, не зачіпаючи причину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Черкасчанин 29.03.2017 09:18
Активистам очередных денег дали?Бо шото их деятельность строго совпадает с интересами "бизнесменов" любимого города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Загребля 28.03.2017 22:37
Ти не Саша, ти *******
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Реаліст Комаров 28.03.2017 22:35
Ну й кому перейшов Сбербанк? Тепер любімо його....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 марк 28.03.2017 22:20
Молодці хлопці! Дуже організовані! А тепер гайда до Драмтеатру незаконні кіоски позносити, бо в місті - нікому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 СОЛДАТ 28.03.2017 22:04
Цитую Саша:
Милиция их скоро повяжет фото есть а я 20 минут назад открыл депозит в Сбербанке России

Наверное Санек ты положил на депозит эдак рубликов 30?.Ну тех что тебе пришли из страны ватного солнца за "работу" на этом сайте :-)