реклама

реклама

Під час навчання в Канівському училищі культури відомий український співак Олег Вінник примудрився зустрічатись відразу з чотирма жінками. Про це він розповів в ефірі програми «Зірковий шлях», пише «Kanos».

FetchOptImg.ashx «Таке було, реально. Тоді мене називали хлопчиком з каталогу. Це було в студентські часи. Тоді мені це було дуже цікаво, але в той же час і важко», – поділився своїми спогадами зі студентського життя у Канева співак.

Також Олег Винник зізнався, що небайдужий до жіночих очей.

«Я не владний над жінками, навпаки – вони владні наді мною. Ми губимося в очах людських, особливо я, в жіночих. Ой... Часом так буває, що відходжу кілька днів», – з посмішкою констатував він.

Нагадаємо, що Олег Вінник навчався на хормейстерському відділі Канівського училища культури, після чого був солістом Черкаського народного хору, а згодом здобув популярність у Німеччині, Австрії та Швейцарії як виконавець головних ролей популярних мюзиклів.

Починаючи з 2011 року Олег Винник зосередився на сольній кар'єрі в Україні.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Не згадуйте про опудало 05.04.2017 09:51
Цитую Міла:
Кожний має право робити так , як він хоче...... ;-)

Правильно! Захотів, щоб його зас**анцем вважали всі, хто інтерв"ю прочитає - взяв і ляпнув дебільну фразу, щоб тільки зас**анцем і вважали! :lol: :lol: :lol:
"Натуральний бландин - на всю страну такой один" :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Міла 05.04.2017 07:48
Кожний має право робити так , як він хоче...... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Нарцисизм - це хвороба 03.04.2017 14:27
Цікаво було б побачить тих "чотирьох жінок, з якими одночасно зустрічався винник". Уявляються дури-дурами, бо навряд чи не знали про існування одна одної.
Знаю його нинішню "любімую", якій давно обіцяє одружитися - от за неї справді обідно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Черкащанин 03.04.2017 14:12
"Звєзда" виявилася повним примітивом. Шкода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Нашел чем хвастаться 03.04.2017 11:56
"Під час навчання в Канівському училищі культури відомий український співак Олег Вінник примудрився зустрічатись відразу з чотирма жінками"(с)
Прыщавые малолетки и то так не хвастаются, как этот прощелыга мутный. Как раз таких трепачей нормальные женщины презирают!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 ЩО це було? 03.04.2017 09:31
Фраза з Вікіпедії: "Во время одного из концертов Олег Винник рассказал в интервью, что имеет любимую и не состоит в официальном браке, что касается детей, то певец эту информацию не разглашает"(с).
Зате тут розказує про свою "нєотразімость" і суперпопулярніс ть у жінок - і не хвилює, що та "любімая" думає.
Досі деякі пісні подобалися, а після цього його викабелювання - просто ГИДКО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Бландын? 03.04.2017 09:19
Чрезмерное самолюбование - "путь в никуда имени Киркорова".
Чем-то голубоватым отдает от фразы-похвалушки: "Меня называли мальчиком с каталога" :-x
Относительно "творчества" - слащавит в том же диапазоне, что и полтора десятка певчиков из рашки - причем в той же манере с томным до тошноты закатыванием глазок под лоб.
"Здобув популярнисть як выконавэць головных ролэй" в Германии и Австрии? Это было пару мюзиклов и продолжалось не более двух лет. Зачем стареющий "мальчик с каталога" по-прежнему рассказывает о "делах давно минувших дней" и типа европейской популярности? Куда она тогда девалась и что сейчас бы делал, если бы украиноязычную квоту на радио и ТВ не увеличили?
ИМХО: изменения в украинском шоу-бизнесе реально есть, но плохо будет, если его будут забивать такой слащавой киркоровской штамповкой, как этот Венник. Путь к формированию новой шоу-мусорки по образцу и подобию Кацапии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 СОЛДАТ 02.04.2017 23:31
Цитую Багато возомнив!:
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Тобі більше подобається КОБЗДОН? :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Багато возомнив! 02.04.2017 21:00
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Петрович 02.04.2017 19:49
Нехай йому Господь допомагає, а то раніше або Басков, або Лєпс.