реклама

реклама

Книжки із антиукраїнським змістом вільно продають у солідному книжковому магазині в центрі Черкас. Про це пише «Козацький край».

102

За інформацією видання, про цей магазин раніше вже кілька разів писали місцеві ЗМІ як про місце поширення видань подібного змісту.

«Біглий огляд двох книг, які зараз на прилавках магазину… Одна – з «мєчтаніями» про те, як «вєлікая Россія» могла б захопити не тільки Україну, а й Польщу на початку ХХ століття – із закликом «Громі пєтлюровцев і поляков! Дайош асвабадітєльний поход в Європу на 20 лєт раньше!» Автор – той самий, що написав туфту із намальованими «доблєстним» міністром РФ Шойгу на обкладинці і головою РНБОУ Турчиновим у есесівській формі – на колінах перед ним…» – розповідає видання.

Інша книга – із заголовком «Разделяй и властвуй» – розповідає, зокрема, про каральні операції СРСР проти УПА.

«Причому, ця книга, у зв’язку з жахливим друкарським браком російського видавництва – відсутністю декількох десятків (!) сторінок уцінена «всього» до 300 гривень за книгу!..» – дивується видання, задаючи наприкінці запитання до контролюючих органів і патріотичних громадських організацій: «Чи довго ще книгами з викривленим ворогом викладом історії вільно торгуватимуть у центрі України?!»

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 ДЕ РЕЗУЛЬТАТ?! 06.04.2017 09:35
Цитую Черкас:
Антиукраїнській літературі з рашки настає "кирдик": прийнята відповідна Урядова програма: https://www.obozrevatel.com/ukr/news/50689-kinets-putinskoi-propagandi-kirilenko-poyasniv-knizhkove-rishennya-kabminu.htm

СБУ ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ У ЦЬОМУ НАПРЯМКУ І БЕЗ УРЯДОВИХ ПОСТАНОВ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Черкас 06.04.2017 09:10
Антиукраїнській літературі з рашки настає "кирдик": прийнята відповідна Урядова програма: https://www.obozrevatel.com/ukr/news/50689-kinets-putinskoi-propagandi-kirilenko-poyasniv-knizhkove-rishennya-kabminu.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Реаліст 05.04.2017 11:16
Цитую Як завжди:
Цитую palamar:
Цитую ZNZ:
Абзац! Оце докотилися. Якщо магазин - той, що я думаю - він із російської мережі. Але ж торгують у ньому "українці"!!!

То скажіть, що це за магазин

Не можна сказати. Тільки натяки. А раптом що - навтьоки в буряки. Це поширений стиль черкаської журналістики.

Просто завжди може знайтися *мо твого "рівня", яке затіє тяганину у наших дуже "незаангажованих " судах. А так - мета публікації має бути досягнута і без назви *раного магазинчика. СБУ ЗОБОВ"ЯЗАНА відреагувати на публікацію, яка прирівнюється до офіційної заяви про скоєння правопорушння.
А вже після перевірки і висновків СБУ публікації в усіх ЗМІ будуть із чітким зазначенням того, що цей магазин - "КВІбуца" ;-) Головне, щоб СБУ прокинулася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Кніжици в Буквіце? 05.04.2017 09:40
Цитую Каврай:
І хто цього не знав? Вся ліва сторона магазину забита свіжими книгами з Росіі. Від безневинних до вкрай антиукраінських .
А тут новина! Всі ж знали про це.

Ти читать умієш?))) "За інформацією видання, про цей магазин раніше вже кілька разів писали місцеві ЗМІ як про місце поширення видань подібного змісту"(с)
ПРОСТО ЗАРАЗ ЦЕ ВЖЕ - "ТЕСТ НА ПРОФПРИДАТНІСТЬ " ЧЕРКАСЬКОГО СБУ. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Каврай 05.04.2017 07:22
І хто цього не знав? Вся ліва сторона магазину забита свіжими книгами з Росіі. Від безневинних до вкрай антиукраінських .
А тут новина! Всі ж знали про це.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Як завжди 04.04.2017 22:43
Цитую palamar:
Цитую ZNZ:
Абзац! Оце докотилися. Якщо магазин - той, що я думаю - він із російської мережі. Але ж торгують у ньому "українці"!!!

То скажіть, що це за магазин


Не можна сказати. Тільки натяки. А раптом що - навтьоки в буряки. Це поширений стиль черкаської журналістики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Досье на вату 04.04.2017 22:15
Автор книжонки на фото и книжонки с фотожабой на Турчинова и Шойгу, которая упоминается в тексте – Юрий Валин. Вполне возможно, что это – псевдоним (если да, то фамилия «Валин» может говорить о латентных гомосексуальных наклонностях того, кто его себе присвоил). Впрочем, возможно, что под псевдоними прячется группка шакалов питерской школы пропаганды имени путлера и павлика морозова – слишком много «творений» это создание продуцирует.
О появлении его украинофобной ахинеи серии «спецназ ГРУ протв бандеровцев» на книжных прилавках Украины СМИ впервые предупреждали еще весной 2014-го – в самом начале войны с рашкой:http://www.volynpost.com/news/36372-specnaz-gru-protyv-banderovcev--seriia-rosijskyh-antyukrainskyh-knyg-foto
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Пошливы 04.04.2017 22:11
Эдак Черкассы "доростут" до уровня лугандонии. Там тоже начинали с таких книг, потом возненавидели всё украинское, потом начали кричать: Путин прйди! Он и пришёл. Но теперь они видите ли очень хотят мира. Но путин и мир - это понятия несовместимые... В общем, схема понятна. Непонятно, где власть и СБУ, которых мы содержим за свои мизерные зарплаты? Или им из этого разсадника русскаго мира доплачивают?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Загребля 04.04.2017 22:06
Раби
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Ukr 04.04.2017 21:14
Знову "Буквіца"? :-x Перестав туди ходить ще після скандалу під час презентації книги Шкляра. Де ж "Азов" і "Свобода" з їхніми принципами?!