реклама

реклама

8 квітня відбудеться творча зустріч із молодим автором, відповідальним редактором інтернет-видання «Прочерк» Назарієм Вівчариком.


Автор із Черкас  нещодавно став лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника.

Цей конкурс, започаткований Аграрною партією, видавництвом «Самміт-книга» та Українською бібліотечною асоціацією, став майданчиком для презентації нових літературних імен.

У творчій зустрічі, що відбудеться в рамках Черкаського книжкового фестивалю,  візьме участь заступник голови Аграрної партії Денис Марчук, голова оргкомітету конкурсу, письменниця Леся Мудрак  та творча інтелігенція регіону.

Під час зустрічі буде презентована Збірка творів лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника.

Місце проведення: Черкаська обласна наукова бібліотека ім. Лесі Українки

Початок: 8 квітня, 16.00.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #9 язон 06.04.2017 12:18
Я вот о чём спрошу. Хоть одна морда из тех, кто тут Назария попрекает - за всю свою жизнь хоть копейку дала на развитие украинской культуры? НЕТ? Так НЕ ВАМ и пасть открывать! Ну, а Назарию теперь с этим жить. Деньги получил один раз. А расплачиваться - каждый день придётся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Назарій Вівчарик 06.04.2017 11:22
Цитую Кочубей:
Назарій, не від тих ти береш фінансову допомогу :P . Аграрна партія - партія українських феодалів, які селянам платять по 1.5 тисяч на місяць зарплатню, а собі - по 200 тисяч.

Відчувається, що ви досвідчена людина. Знаєте, в кого треба брати гроші. Напишіть список, у кого брати :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Робітник сайту 06.04.2017 10:38
[quote name="Назарій Вівчарик"]Я не є членом ніякої партії. Я журналіст і маю хобі: літературу.
Реальність життя така, що НЕЗАЛЕЖНИХ сайтів та журналістів в Україні немає. Всі належать комусь. А тому не пишіть журналіст, пишіть кріпак сайту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 А хто керує? 06.04.2017 10:35
Аграрна партія - це Петро Душейко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Вчити легче 06.04.2017 10:31
Цитую Кочубей:
Назарій, не від тих ти береш фінансову допомогу :P . Аграрна партія - партія українських феодалів, які селянам платять по 1.5 тисяч на місяць зарплатню, а собі - по 200 тисяч.

Вчити простіше ніж жити за мізерні гроші. А ми думали , що Прочерк незалежний, ліг і гарно під латифундитсів. Прошу не називайтеся журналістами, пишіть заробітчанин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Кочубей 06.04.2017 09:03
Назарій, не від тих ти береш фінансову допомогу :P . Аграрна партія - партія українських феодалів, які селянам платять по 1.5 тисяч на місяць зарплатню, а собі - по 200 тисяч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Назарій Вівчарик 05.04.2017 23:19
Я не є членом ніякої партії. Я журналіст і маю хобі: літературу. Дізнавшись про конкурс, подав свою повість, став лауреатом. Партія, яка серед організаторів конкурсу, оплатила видавництву друк збірки. Все, що я маю з цього конкурсу - це примірник збірки. Ні бабла від партії, ні партквитка не отримував, бо це мені не треба. До партії не примазувався. Приходьте на зустріч, розповім про повість, про літературу. Партії можна лише подякувати за те, що профінансувала вихід збірки за наслідками конкурсу. Все. П. С. Я буду вас радий бачити на зустрічі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Або або 05.04.2017 20:08
Цитую Гуру:
А що журналісти вже підтримують якусь партію?

Або член партії або журналіст. А де ж незалежність журналістів,цир к
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Гуру 05.04.2017 15:22
А що журналісти вже підтримують якусь партію?