реклама

реклама

Учора в засіданні сесії Черкаської облради було вчергове оголошено перерву. Рішення про оголошення перерви прийняли у зв’язку з тим, що активісти та АТОвці, які вимагали негайного розгляду питання щодо блокування торгівлі з окупантами, заблокували трибуну та двері облради.

Згодом усі сторони дискусії напрацювали нове звернення щодо блокади торгівлі з ОРДЛО.

Під текстом зверненян підписалися ряд керівників фракцій, а також керівництво облради.

У документі сім позицій. Очевидно, таке рішення і буде прийняте як компромісне на наступному засіданні сесії.

17813773_10208477139021248_1034659264_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 язон 06.04.2017 21:31
Цитую Случайно прочитал:
У нас своего угля достаточно

Якби ви вчились так, як треба, и прежде, чем бухнуть в колокол, заглядывали в святцы - не творили бы, что творите, митрофанушки в вышиванках! Украина добывает много разного угля. Но для каждого типа угля - нужны разные котлы и прочее оборудование. Украинские ТЭС строились и оборудовались в расчёте на лучший энергетический уголь - украинский антрацит, добываемый в основном на Донбассе. Большую его часть исчерпали ещё при СССР, и в последние годы Украина, дополнительно к антрациту, добытому на Донбассе, завозила полмилиона тонн в год из России. Чтобы переоборудовать ТЭС на другой тип угля, её надо останавливать минимум на полгода. И стоит это сотни миллионов. После присвоения украинских шахт лугандонцами - нам нельзя брать антрацит ни в Лугандоне, ни в России. А в мире он стоит не 1760, а около 3000+ грн./т. Цена маразма полезных идиотов и популизма политиканов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Ірина 06.04.2017 19:55
Читаєш коментарі й диву даєшся. У країні війна, майже кожен день гинуть люди, мільйони людей втратили домівки. І замість того, щоб всім об'єднатися - постійні звинувачення, нападки ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Случайно прочитал 06.04.2017 18:37
Если нет ума, топить можна и язонами. У нас своего угля достаточно, а язонам важно, чтобы барыги наживалися на контрабанде с лугандонии. Вопрос, что взамен своим завываниям имеют язоны? А наверное что то имеют...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Бублик 06.04.2017 16:04
Люди в обленерго вже три місяці зарплату не отримують, нічим платити за комунальні, дітям на булочку немає, і нікого з обласних депутатів і тим паче патріотів це не хвилює. А вони цидульку вже місяць обговорюють. Президент вже прийняв рішення про блокаду і вів його в дію. Треба робити обласним депутатам реальні справи для людей області, а не піаритися. Чи вони вже возомнили з себе депутатів Верховної Ради :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Ала 06.04.2017 14:49
Цитую язон:
Цитую Ала:
аж цікаво, а що таке Гібридна війна? це в якому законодавчому акті є таке визначення ? Це ж треба було 3 засідання обласної ради зірвати щоб таку муйню написати???

Там перлы в каждом пункте! Вони ж не вчилися, вони ж лише горлати можуть... Не для того писано, чтобы выполнялось - а чтобы потрынедеть и забыть!

цим зверненням всі ми знаєм, що витерти можна, просто папірець. харить тільки те,що ці представники політичних сил, які блокували трибуну сиплять пил людям в очі.Якщо ж вирішили продемонструват и свою Позицію в даному питанні, то ви Свобода, знову обі**ались з своєю "гібридною війною" називайте речі своїми іменами а то хочете і рибку зісти і на шото сісти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 язон 06.04.2017 12:30
Цитую Ала:
аж цікаво, а що таке Гібридна війна? це в якому законодавчому акті є таке визначення ? Це ж треба було 3 засідання обласної ради зірвати щоб таку муйню написати???

Там перлы в каждом пункте! Вони ж не вчилися, вони ж лише горлати можуть... Не для того писано, чтобы выполнялось - а чтобы потрынедеть и забыть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 язон 06.04.2017 12:27
Две теплоэлектроста нции уже остановились: Трипольская и Приднепровская. Ещё две - на грани остановки: нет угля. Топить будем парасюками и кухарчуками? Или они на своём горбу нам завтра из Южной Африки уголь притащат? Три года работали украинские шахты, платили налоги в украинский бюджет и давали стране украинский уголь. Не, приспичило пиару политиканам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Ала 06.04.2017 10:44
аж цікаво, а що таке Гібридна війна? це в якому законодавчому акті є таке визначення ? Це ж треба було 3 засідання обласної ради зірвати щоб таку муйню написати???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Та невже? 06.04.2017 10:37
Давно б так! Клепки не вистачало знайти компроміс ще два тижні тому?!! Не було б двох провалених сесій!
Вчіться вже думати, розмовляти між собою і враховувати, що в країні йде війна!