реклама
Karabas
реклама
5TV

Поки більшість сільських голів Черкаського району роздумують над тим, чи потрібні їм в селі пільгові перевезення і чи варто приставати на формулу співфінансування з районним бюджетом, у Мошнах для тамтешніх пільговиків запустили окремий рейс, пише видання "Сільські обрії"

64ca0a634602805d9129303f1b94d936_L

-  Жоден з перевізників, які працюють в районі, не брався за рейс «Черкаси-Мошни», вказуючи на його нерентабельність, - розповідає сільський голова Богдан Шкарбута. –Якщо молодше населення ще може скористатися прохідними автобусами, то для пенсіонера це вже було проблемою. Тому ми вирішили брати ініціативу в свої руки. На сесії сільської ради депутати затвердили програму підтримки населення пільгових категорій, а потім уклали прямий договір на їх перевезення із ФОП Плохута. Для місцевого бюджету витрати становитимуть 5-7 тисяч гривень щомісяця.

Відтак безкоштовно щовівторка пільговим оборотним рейсом можуть скористатися жителі села, які мають гарантовані державою на це права. О дев’ятій ранку він виїздить із Мошен, о 15.00 – повертається з Черкас.

Нагадаємо, з районного бюджету на пільгові перевезення цьогоріч виділили майже півмільйона. Цих коштів вистачає на чотири місяців. Далі до співфінансування мають доєднатися органи місцевого самоврядування.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама Хінкалі
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...