реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич поїхав у Брюссель, щоб узяти участь у щорічній церемонії підписання «Угоди мерів» для боротьби із негативними змінами клімату на планеті.

Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, делегацію від України сформувала Асоціація «Енергоефективних міст України». Церемонія відбудеться в приміщенні Європейського парламенту. У ній візьмуть участь доповідачі високого рівня, включаючи президента Європейського Парламенту Єжи Бузека, президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Марина 28.11.2011 22:46
Цитую Андрей:
та йому якби куди їхати щоб тільки у місті нічого не робити

Так Андрію згідна з вами, вони ж і сидять у міськвиконкомі для того, щоб проїдати бюджетні копійки,вірніше половина працює, а половина гуляє, зарплату всеодно вчасно отримують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Оксана Колісник 28.11.2011 21:05
Цитую Коммунальщик:
Старик, ты в ауте, одна котельная на щепе даст больше эффекта для сохранения экологии чем все твои голимые тополя, которые сыплятся на голову!!
Одне не суперечить іншому. Але є одне "але". Котельня "на щєпє", як Ви висловилися, потребує значних обсягів палива, яке потрібно спеціально цілеспрямовано готувати (вирощувати, заготовлювати, зберігати). Ну от випялять тополі в Черкасах, що далі будуть палити? Хоча, я підозрюю, що тополі переважно йдуть на виробництво пеллет, які потім продаються за кордон. І все ж, яким чином забезпечуватиму ться паливом котельні на біосировині? Якщо знаєте, напишіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ну-ну 28.11.2011 20:13
Одно слово - дурист!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Патріот 28.11.2011 18:43
Нехай їде.Менше буде знаходитись у місті,менше зробить зла.Хоча читаючи його"Коммунальщиків СТРАХ БЕРЕ-у пана швидше за все є діти і він їх навчає:викорчуй синок всі каштани в центр міста та зігрійся...Чи ви насправді втратили здатність думати.Гнати копняками, подальші від Черкас ,таких фахівців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Коммунальщик 28.11.2011 16:52
Андрей ты много для города сделал? Давай реально посмотрим, кто сделал для города больше, экоЛОХические организации или тот же одарич
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Nazar Obidzinski 28.11.2011 16:12
Цитую Коммунальщик:
Старик, ты в ауте, одна котельная на щепе даст больше эффекта для сохранения экологии чем все твои голимые тополя, которые сыплятся на голову!!

Тільки от платимо опалення "на щєпє", як за російський газ...
А якщо ще на "щєпу" Соснівку порубати (що тишком-нишком і робиться), то це взагалі буде неоціненний вклад в збереження клімату на планеті?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Ой 28.11.2011 16:10
вже правда- Черкаси ну дуже енергоеХВЕктивн і, куди тому Брюсселу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Андрей 28.11.2011 15:14
та йому якби куди їхати щоб тільки у місті нічого не робити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Марина 28.11.2011 14:50
Так, за бюджетні кошти можна їздити,якби він за власні поїздив зі своєю командою, то оце був би показник,і приклад міського голови та його команди для жителів м. Черкаси,йому б потрібно повчитися у міського голови м. Славутича,оце приклад для людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #2 Коммунальщик 28.11.2011 13:58
Старик, ты в ауте, одна котельная на щепе даст больше эффекта для сохранения экологии чем все твои голимые тополя, которые сыплятся на голову!!